Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yüzleşme dizisi oyuncuları kimler? Yüzleşme dizisinin konusu ne? Yeni dizi Yüzleşme merak konusu…
Yüzleşme dizisi oyuncuları kimler? Yüzleşme dizisinin konusu ne? Yeni dizi Yüzleşme merak konusu…
Yüzleşme dizisinin fragmanları ekranlarda yayınlanmaya devam ederken izleyiciler Yüzleşme dizisinin konusunu ve oyuncularını merak ediyor. Senaryosunu Altuğ Küçük’ün yazdığı yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak ve Burak Arlıel’in üstlendiği dizinin tanıtımı büyük merak uyandırdı. İşte Yüzleşme dizisi hakkında merak edilenler...
Magazin 2 Şubat 2019 - 11:56

Yüzleşme, güçlü oyuncu kadrosu ve dikkat çeken konusuyla seyircinin ilgisini çekmeye çalışacak. Yüzleşme dizsinde kimler oynuyor ve Yüzleşme dizisinin konusu bu noktada merak edilenler arasında yer almaya devam ediyor. İşte Yüzleşme hakkında detaylar…

YÜZLEŞME DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Ailesinden yadigar çiçek yetiştirme ve esans üretimi işiyle uğraşan Fikret'in (Uğur Yücel) ‘Özüm gibi, gözüm gibi büyüttüğüm kızım kayıp, bir o yok, bir de kokusu yok' dediği tanıtım, izleyenlere duygusal anlar yaşattı.

Çiçek yetiştiriciliği ve esans üreticiliği ile ünlü Kalender Kasabasında geçen hikayede; 15 yıldır saklanan büyük sırlar açığa çıkacak ve kasabada artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

yuzlesme-konusu

YÜZLEŞME DİZİSİNİN OYUNCULARI

Başrollerini Uğur Yücel, Hande Doğandemir, Engin Öztürk, Yiğit Kirazcı, Zeynep Eronat ve Yeşim Ceren Bozoğlu'nun paylaştığı Yüzleşme'de; Şerif Sezer, Mesut Akusta, Macit Koper, Durul Bazan, Gülsim Ali, Darda Yasir Yenal, Gözde Çığacı, Müfit Kayacan ve Yeşim Gül de yer alıyor.

Kanal D'nin; yapımı T Company, yapımcılığı Bülent Turgut'a ait yeni dizisi Yüzleşme'nin ilk tanıtımı yayınlandı. Senaryosunu Altuğ Küçük'ün yazdığı yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak ve Burak Arlıel'in üstlendiği dizinin tanıtımı büyük merak uyandırdı.