Zalim İstanbul 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ağır yüzleşme!

Zalim İstanbul 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Zalim İstanbul dizisi her Pazartesi yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Dizinin başrollerinde Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay ve Damla Karaçay yer alıyor. Yayınlandığı ilk günden beri diziseverlerin ilgisini çekmeyi başaran Zalim İstanbul dizisinin yeni bölüm fragmanı merak ediliyor.

Zalim İstanbul 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Zalim İstanbul dizisinin 6. son bölümde; Cenk'in silahla giriştiği yüzleşme Cemre'ye hayatının korkusunu yaşatır. Agah'ın isteği Seher'i çileden çıkarsa da çaresizliği karşısında acıma duygusuyla kavrulur. Cenk ve Cemre gerilimi gelen itirafla daha da artar.

Agah, öfkeden deliye dönmüş Şeniz'den bir cevap beklerken gözünü karartır ve baba oğul tehlikeli bir karşılaşma yaşar. Karaçay köşkü Cenk'in, Cemre'ye itirafından sonra yaşanacak ağır yüzleşmelere sahne olacaktır.

ZALİM İSTANBUL 6. SON BÖLÜM İZLE

ZALİM İSTANBUL DİZİSİNİN HİKAYESİ

Antakya'dan, İstanbul'a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul'da; üç çocuğu ile Antakya'da yaşayan Seher'in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.