Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Antalya’da Nisan’da deniz keyfi
Antalya’da Nisan’da deniz keyfi
Antalya'da güneşli havayı fırsat bilen vatandaşlar ve turistler, denizin keyfini çıkardı.
Seyahat 7 Nisan 2019 - 15:09

Antalya Meteoroloji Bölge Hava Tahmin Merkezi yetkililerinden alınan bilgiye göre, kentte hava sıcaklığı 21, deniz suyu sıcaklığı 18 derece, nem oranı
ise yüzde 57 ölçüldü. Nisan’da sıcak havayı değerlendirmek isteyenler, Konyaaltı Sahili’nde denize girdi. Bazı kent sakinleri, sahilde aileleriyle deniz manzarası seyretti, yürüyüş yapıp bisiklete bindi.

Denize giren Nadir Akpınar, Antalya’da dünkü yağışlı havanın bugün yerini güneşe bıraktığını belirterek, “Su serin ama çok rahatlatıcı. Bu yaşta insanı dipdiri yapıyor. Bu yıl hemen hemen her ay denize girdim. Antalya’yı çok seviyorum.” dedi.

Şerife Emen ise oğluyla güneşli havada güzel bir gün geçirdiklerini, denize henüz girmeye başlamadıklarını, bunun için haziranı beklediklerini ifade etti. Bilgi Üke de sıcak havayı görünce köpeğini gezdirmek için sahile geldiğini, hafta içindeki iş stresini deniz kenarında atmaya çalıştığını söyledi. Üke, herkesi Antalya’nın güzelliklerini görmeye beklediklerini dile getirdi.

Antalya’da hafta boyunca güneşli havanın etkili olması bekleniyor.