Köpeklere özel şehir turu

Otobüsle şehir turu, dünyanın pek çok büyük metropolünde uygulanan bir turistik aktivite. Londra'da bir şirket, bu turu daha farklı bir yöntemle uygulamaya koydu.

Köpeklere özel şehir turu

Köpekler için özel olarak düzenlenen dünyanın ilk turistik otobüs turu Londra’da başladı.

tur1More Than (Daha Fazlası) isimli Londra merkezli sigorta firması tarafından bir beyin fırtınası sonrası uygulamaya konulan bu ilginç fikirle, köpekler ve sahipleri şehir turuna davet edildi.

tur7
Köpekler, turda şehrin en gözde yerleri Buckingham Sarayı, Hyde Park, Kensington Sarayı gibi yerleri görmenin yanı sıra Londra’nın gözde köpek parklarını da görme fırsatı buluyorlar.

tur2Evcil köpek kültürünün dünyada en yaygın olduğu şehirlerin başında gelen Londra’da, bu tura katılan köpeklere bir de özel tur haritası veriliyor.

tur3Şehrin en gözde köpek gezdirme rotalarının, en iyi köpek parklarının ve evcil hayvan kabul eden kafe ve restoranlarının da olduğu bu haritada köpekler için gerekli her şey düşünülmüş.

tur4Bir saat süren bu turda köpek sahiplerine ve köpeklere brifing de veriliyor.

tur5Örneğin Buckingham Sarayı’ndan geçerken Kraliçe Elizabeth’in koltukta bulunduğu dönem boyunca 30’dan fazla Corgi cinsi köpeği olduğunu öğreniyorlar.

tur6Bu özel tur belirli bir ücret karşılığı günde 3 kez düzenleniyor. Tura yer bulmak zor olduğu için önceden rezervasyon gerekiyor.

tur8
85 köpeğiyle yaban hayatta yaşayan kadın İlginizi Çekebilir 85 köpeğiyle yaban hayatta yaşayan kadın Avrupa'nın ilk ve tek su altı müzesi İlginizi Çekebilir Avrupa'nın ilk ve tek su altı müzesi Pakistan'ın ilginç geleneği: Deve berberliği İlginizi Çekebilir Pakistan'ın ilginç geleneği: Deve berberliği
Loading...