Modern çadır: Eko-kapsül

Güneş enerjisiyle çalışan bu eko-kapsül, dünyanın herhangi bir yerinde dış dünyanın her türlü etkeninden bağımsız bir şekilde yaşamaya olanak tanıyor.

Modern çadır: Eko-kapsül

Yumurta şeklindeki kapsül-çadır, özellikle seyahat tutkunları için yapılmış.

e3Üzerinde mini rüzgar türbini ve güneş enerjisi panelleri bulunan ve bu sayede kendi enerjisini üreten eko-kapsül, kamp tutkunlarına sabah güzel bir manzaraya rahat bir şekilde uyanma olanağı sağlıyor.
e2Kampçılara bir otel lüksü sunan yumurta kapsülün içinde kendi tuvaleti ve banyosu da bulunuyor.

e1Bilim-kurgu filmlerinden çıkmış gibi duran bu modern çadır, aynı zamanda yağmur suyunu çeken kanalları sayesinde doğal su ihtiyacınızı da karşılayabiliyor.

e5Otomobilin arkasına takılan bir römork yardımı ile taşınabilen eko-kapsül, Slovakya Bratislava merkezli Nice Architects tarafından üretildi.
e6Firma yetkilileri, eko-kapsülü, doğada uzun süre kalmayı sevenler, doğada kalan bilim adamları ve arkeologlar, fotoğrafçılar ve doğa tutkunu sporcular için ürettiklerini belirtiyor.

e4Şehirde de rahatlıkla kullanabilen eko-kapsüller yüksek talep almaya başlamış ve üretime geçilmiş bile…

e8e9 e10 Gezginlerin ikinci yuvası olan otel: El Cosmico İlginizi Çekebilir Gezginlerin ikinci yuvası olan otel: El Cosmico Toskana'nın en güzel pansiyonu İlginizi Çekebilir Toskana'nın en güzel pansiyonu Minnesota'nın masalsı evleri İlginizi Çekebilir Minnesota'nın masalsı evleri Su altında köpek balıklarıyla uyuyacağınız bir oda İlginizi Çekebilir Su altında köpek balıklarıyla uyuyacağınız bir oda
Loading...