Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Can Feda galasında Fahriye Evcen ve Serenay Sarıkaya damgası
Can Feda galasında Fahriye Evcen ve Serenay Sarıkaya damgası
Dün gerçekleşen Can Feda galasında Fahriye Evcen eşi Burak Özçivit'i, Serenay Sarıkaya ise sevgilisi Kerem Bürsin'i yalnız bırakmadı. Evcen, kıyafet seçimiyle geceye damgasını vurdu...
Moda 4 Nisan 2018 - 17:10

Başrollerinde Burak Özçivit ve Kerem Bürsin’in yer aldığı Can Feda filminin galası dün gerçekleşti. Gecede Fahriye Evcen eşi Burak Özçivit’i, Serenay Sarıkaya ise sevgilisi Kerem Bürsin’i yalnız bırakmadı.
burak-fahriye-bultenFidan Şimşek imzalı ışıtılı siyah bir tulum tercih eden Evcen şıklığıyla göz doldurdu. 90’lar trendine ayak uyduran Evcen boynuna taktığı choker kolye ile de stilini tamamlamış. Her davette şıklığıyla öne çıkan Serenay Sarıkaya’yı dahi geride bırakan Evcen, uzun zaman sonra ilk kez tarzıyla öne çıktı…
serenay-kerem-bultenSerenay Sarıkaya ise Ogan marka kırmızı elbisesi, Isabel Marant çizmeleri ve Common Leisure ceketiyle spor şık bir tercih yapmış. Ne var ki bu kez kombiniyle beklentinin altında kaldı.