Derya Açıkgöz İlkbahar/Yaz 2017 koleksiyonu

Tasarımcı Derya Açıkgöz, yeni koleksiyonunu Fashion Week İstanbul kapsamında sergiledi.

Derya Açıkgöz İlkbahar/Yaz 2017 koleksiyonu

Fashion Week İstanbul, 5 gün boyunca sürecek olan moda maratonuna 11 Ekim salı günü başladı.  Davetliler, gün boyu tasarımcıların koleksiyonlarını keşfederken,  tasarımcı Derya Açıkgöz de Fashion Week İstanbul’un ilk gününde yeni koleksiyonuyla yerini aldı.

deryaacikgoz

Açıkgöz, ilham kaynağını Kafkasya’nın etkileyici doğasından ve Çerkez kültüründen aldığı, “Ullu Cengiz” adını verdiği İlkbahar/Yaz 2017 koleksiyonunu moda severlere sundu.

derya

Koleksiyonunda yer alan parçalarda volanlara, bol kesimli kollara ve desenlere yer vererek Çerkez halkına göz kırpan Derya Açıkgöz’ü ablası Hadise de yalnız bırakmadı.

 

Defileyi en önden maaliye izleyen Hadise, Hülya Açıkgöz ve annesi Derya Açıkgöz’ün heyecanına ortak olurken, tasarımcıyı Kerimcan Durmaz, Fatih Ürek, Şeyma Subaşı gibi ünlü isimlerin yeni sıra moda tasarımcısı Zeynep Tosun da en önden izleyerek destek verdi.

Son zamanlarda sıklıkla kardeşinin tasarımlarıyla görüntülenen Hadise, yine bir Derys Açıkgöz tasarımı elbise ile geceye katılırken, defile öncesinde kardeşleriyle birlikte backstageden bol bol fotoğraf paylaşmayı da ihmal etmedi.

hdise-hulya

Bu yıl 36 tasarımcı ve markanın koleksiyonlarıyla yer aldığı Fashion Week İstanbul, 15 Ekim tarihine kadar devam edecek.

Loading...