Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gucci 2019 İlkbahar Yaz koleksiyonunu bir müzikalle tanıttı
Gucci 2019 İlkbahar Yaz koleksiyonunu bir müzikalle tanıttı
Gucci 2019 İlkbahar/Yaz kampanyasının tanıtımı için öyle enteresan bir yol seçti ki, defile değil müzikal seyrediyorsunuz. Hollywood müzikallerinden fırlamış gibi görünen kampanya büyük beğeni topladı...
Moda 4 Şubat 2019 - 08:51

1940’lar ya da 1950’lerin müzikalini sahneye taşıyan Gucci, 2019 İlkbahar Yaz koleksiyonunu öyle bir konseptle tanıttı ki hayran olmamak mümkün değil. ‘American in Paris’, The Band Wagon’, ve ‘E Singin' in the Rain müzikallerinden sahnelerin yer aldığı kampanyanın görsel direktörlüğünü ve yönetmenliğini Glen Luchford üstlendi.
gucci-3Michele’nin her zaman söylediği gibi yeniler kadar anılar da güzel. Başarılı kreatif direktör yüksek modanın ihtişamının sorgulanmaya başladığı bir dönemde ne modanın, ne de yaratıcılığın şaşaasından bir şey kaybetmediğine dair önemli bir mesaj veriyor. Yetmiyor, bizleri görkemli bir şölene davet ediyor.
gucci-2Devasa setler, görkemli performanslar, yetenekli dansçılar ve nefes kesen şovlar! Her şey en ince ayrıntısına kadar eski Hollywood tadında. Üstelik dönemin film ve müzikal yıldızları gibi Gucci kadrosunda yer alan modellerin de o yıllara has dramatik bir ışıkla siyah beyaz porte fotoğrafları çekilmiş. Gucci ekibinin bu müzikal için atladığı en ufak bir detay dahi yok.
gucci-4 gucci-5gucci-1