Helena Christensen fit vücuduyla hayran bıraktı

1990'lara damgasını vuran eski model, 51 yaşındaki Helena Christensen, dün sosyal medya hesabından paylaştığı mayolu fotoğrafıyla kendine hayran bıraktı...

Helena Christensen fit vücuduyla hayran bıraktı

Özellikle Türkiye’de herkes onu Chris Isaak’ın Wicked Game adlı şarkının klibiyle tanıdı. 51 yaşındaki Helena Christensen, yıllarca ‘En seksi 100 kadın’ sıralamasında üst sıralarda yer aldı.
Yıllara meydan okuyan, bakışları ile her zaman dikkat çeken ikonik süper model Christensen, Linda Evangelista, Christy Turlington, Cindy Crawford, Naomi Campbell, Elle Macpherson ve Claudia Schiffer ile birlikte 1990’lara damga vuran bir isim.
Yaşlanmayı adeta reddeden Helena, dün sosyal medya hesabından transparan bir mayo ile çekilmiş fotoğraflarını yayınladı. Emily Ratajkowski’nin Inamorata markasına ait, transparan bir mayo giyen Christensen, 320 TL değerindeki tasarımla adeta kendine hayran bıraktı.
Fit vücuduyla dikkat çeken Helena, mesleği bırakmış olsa da, yaptığı paylaşımlar ve seksi kareleriyle, bir dönem podyumda birlikte fırtınalar estirdiği meslektaşlarına taş çıkarıyor. Helena yeni nesil modellere de ilham oluyor…