Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Lindsay Lohan iptal etti, yerine Bülent Ersoy geldi
Lindsay Lohan iptal etti, yerine Bülent Ersoy geldi
Magazin dünyasındaki gelişmelere bazen akıl sır erdirmek mümkün olmuyor. Bugün İzmir'de bir abiye gelinlik fuarına katılması beklenen ünlü Hollywood yıldızı Lindsay Lohan, bir arkadaşının vefatı üzerine anlaşmayı iptal etti. Son dadikada Lohan yerine, Türk Sanat Müziği'nin ünlü ismi Bülent Ersoy ile anlaşıldı...
Hale Ceylan BARLAS
Moda 17 Ocak 2018 - 12:39

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin evsahipliğinde, bu yıl 16-17 Ocak tarihleri arasında 12. kez düzenlenen IF Wedding Fashion kapsamında, abiye giyim markası Matrons, dünyaca ünlü yıldız Lindsay Lohan ile anlaşmıştı.

Lindsay Lohan

Lindsay Lohan

Gelinlik fuarında abiye bir kıyafetle basının karşısına geçmesi planlanan Lindsay Lohan, bir arkadaşının vefatı nedeniyle son dakikada anlaşmayı iptal etti. Lohan’ın karşılıklı olarak anlaşmayı feshetmesinden sonra, marka, ünlü oyuncunun yerine Bülent Ersoy ile anlaştı. Ersoy, bugün fuarda abiye bir kıyafet giyecek.

Bülent Ersoy

Bülent Ersoy

Lindsay Lohan son yıllarda İslam dinine duyduğu ilgi ile gündeme gelip, Türkiye’ye geldiğinde ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmüştü…
lindsaytayyipSon olarak bir başörtüsü koleksiyonu hazırlığında olan Lindsay Lohan, özellikle Suriye’li mülteci çocuklara yaptığı yardımlarla da gündeme gelmişti..
lindsaylohan1

Son güncelleme: 12:48 - 17.01.2018