Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Megha Markle, gelinliğini Ralp&Russo dikecek
Megha Markle, gelinliğini Ralp&Russo dikecek
Kraliyet düğününe az bir zaman kaldı ve herkes Meghan Markle'ın gelinliğine kilitlenmiş durumda. Daha gelinliği kimin dikeceği dahi belli olmamışken bile pek çok tasarımcının ismi dolaşmaya başlamıştı. Markle tüm dedikoduları dün son verdi...
Moda 16 Mart 2018 - 14:52

İngiliz Kraliyet düğününe haftalar kala, Meghan Markle nihayet gelinliğini kimin dikeceğine karar verdi. Erdem, Alexander McQueen, Sarah Burton, Narciso Rodriguez, Elie Saab, Catherine Walker, Amanda Wakeley ve Ronald Mouret derken, Markle’ın kararı tam olarak ters köşe oldu. Markle seçimini Ralp&Russo’dan yana yaptı.
meghan-prens-harry_1_2_1519985003Hatırlarsanız Prens Hary ve Meghan Markle’ın nişan fotoğraflarında giydiği elbise de Ralp&Russo’ydu ve markanın 2016-17 sonbahar kış koleksiyonuna aitti.
meghan-harryGelinliği dikecek marka belli olduktan sonra şimdi de nasıl bir gelinlik olacağı ve fiyatı konuşulmaya başlandı. Her ne kadar fiyatı henüz belli olmasa da, nişanda giydiği siyah ipek tül elbisenin fiyatının 239 bin TL olduğunu düşünürsek, fiyat bir hayli yüksek olacaktır.

Etiketler