Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dostları yalnız bırakmadı
Dostları yalnız bırakmadı
Ünlü isimlerin estetisyeni olarak bilinen Medikal Estetik Hekimi Çiğdem Akman Ankara’da açacağı yeni merkezinin heyecanını ünlü dostları ile birlikte paylaşacak.
Yaşam 18 Kasım 2019 - 10:44

Türkiye ve yurtdışında birçok merkezi bulunan yaşam koçu ve estetisyen Çiğdem Akman, geçtiğimiz ay Demet Akalın'a yaptığı Gold Needle operasyonu (Altın İğne) ile magazin gündeminde uzun süre konuşulmuştu. Akman şimdi ise Ankara’da yeni şubesini açmaya hazırlanıyor. Ünlü isimler sosyal medya sayfalarından fotoğraf paylaşarak Akman’a destek oldular.

“BÜYÜYEREK DEVAM EDİYORUZ”

Ankara'da yeni hizmete geçireceği merkezi ile ilgili çok heyecanlı olduğunu belirten Akman; “Ailemiz her geçen gün büyüyerek devam ediyor. Sizleri güzelleştirirken, kendimizi de her geçen gün daha da geliştirmeye devam ediyoruz. İlk gün ki gibi, çok heyecanlıyız” İfadelerini kullandı. Akman'ın Ankara'daki açılışına; Demet Akalın, Gülben Ergen,gibi yakın dostlarının da katılacağı söyleniyor. Daha önce Hollanda'da da bir merkez açan Akman'ı, Nuray Sayarı yalnız bırakmamıştı.

Son güncelleme: 10:48 - 18.11.2019