Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mehmet Ali Erbil’in kardeşinden sağlık durumuyla ilgili yeni açıklama
Mehmet Ali Erbil’in kardeşinden sağlık durumuyla ilgili yeni açıklama
Gün içerisinde öldüğüne dair haberleri yayılan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in son durumuyla ilgili kardeşi Yeşim Erbil'den önemli açıklamalar geldi. Sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Yeşim Erbil, "Solunum cihazına bağlı ancak yavaş yavaş ayırabilme egzersizleri yapılıyor. Ne zaman tam olarak ayrılır bilmiyoruz. Bizi duyuyor, anlıyor" ifadelerini kullandı.
Yaşam 6 Aralık 2018 - 23:45

Hastanede tedavisi devam eden ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in kardeşi Yeşim Erbil’den yeni bir açıklama geldi. Sosyal medyada ünlü şovmenin bir fotoğrafını da paylaşan Yeşim Erbil, “Şu an pek çok hastanenin yoğun bakımlarının kapısında hastalarını bekleyenler vardır. Her gün güzel bir haber duymak umudu ile beklenir. Böyle haberleri veren tarafta oldum yıllarca sonra doğal olarak anne ve babamın haberini almayı bekledim. Hastalık her zaman yaş sıradı ile olmuyor. Akla gelmeyecek bir ev kazası ile de olabiliyor böyle” dedi.

erbil-instagram

“BİZİ DUYUYOR ANLIYOR”

Erbil’in sağlık durumu hakkında da bilgi veren Yeşim Erbil, “Solunum cihazına bağlı ancak yavaş yavaş ayırabilme egzersizleri yapılıyor. Ne zaman tam olarak ayrılır bilmiyoruz. Bizi duyuyor anlıyor. Yanında olduğumuzu hissettirmek için yanına kısa süreli giriyoruz. Sezin zaten yarı doktor oldu hep başında. Yoğun bakım ekibi canla başla tedaviyi yapıyor. Böbrek kalp ile ilgili çok şükür sorun yok. Sabırla bekleyeceğiz. Abime ve tüm hastalara hayırlı şifalar diliyorum. Haydi abicim. Çok bekleyen var seni. Allah evlatlarına ve bize bağışlasın seni” ifadelerini kullandı.

Son güncelleme: 07:37 - 07.12.2018