Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Öğrenci ihtiyaç sahiplerine burs verecek
Öğrenci ihtiyaç sahiplerine burs verecek
Şişli Meslek Yüksekokulu Adalet Programı 2. sınıf öğrencileri, sosyal sorumluluk projesi kapsamında ikincisini hayata geçirdikleri 'Adalet Bursu' etkinliğiyle 2018-2019 yılında eğitiminde maddi desteğe ihtiyaç duyan öğrencilere burs verecek.
Yaşam 16 Mayıs 2018 - 11:34

Şişli Meslek Yüksekokulu Adalet Programı’nda eğitim gören ve 2. sınıfa giden öğrenciler örnek bir dayanışmaya imza atmayı sürdürüyor. Adalet Programı öğrencileri, geçen yıl ilkini düzenledikleri ‘Adalet Bursu’ projesine bu yıl da devam ediyor.  Okulun Esentepe yerleşkesinde 10 Mayıs'ta kendilerinin organize ettiği etkinlikte bir araya gelen öğrenciler, hazırladıkları yemekleri sattı ve etkinliğe girişte sembolik bir ücret alındı. Etkinlikten elde edilen gelir ise 2018-2019 yılında Adalet Programı’na yerleşen ve eğitiminde maddi desteğe ihtiyaç duyan öğrencilere burs olarak verilecek.

Adalet Programı Öğretim Görevlisi Avukat İzzet Otru, geçen yıl da Adalet Programı öğrencilerinin benzer bir projeyi hayata geçirdiğini anımsatarak, “Sosyal sorumluluk projesinde tüm süreçlerin baştan sona öğrenciler tarafından planlaması ve uygulanması sosyal ve organizasyonel becerilerinin gelişmesine katkı sağlamaktadır” dedi.

adaletprogrami2