Sözcü Plus Giriş
GALERİ Rüyalar hakkında bilmedikleriniz 23 Eylül 2018 02:48
1 Paralel evrenlerimizin hepsi aynı anda vardır. Buna rağmen biz içinde olduğumuzu sandığımız tek bir evrenimizdeki farkındalığımızı yaşarız. Potansiyel diğer evrenlerimizde yolculuk yapan diğer ben’lerimiz bize uyarı mesajları gönderebilir. Rüyaların sırrı hala insanlığın çözemediği bir gizem. Ancak paralel evren fikrinde rüyalar bir mantığa oturuyor.
2 Rüyalarımızda gördüğümüz saçma şeyler aslında paralel evrende yaşadığımız şeylerin bize aktarımı olarak kafamızda beliriyor. Rüyalarınızda daha önceden gitmediğiniz,hiç bilmediğiniz yerlere gidiyorsanız bilin ki paralel evrende zaten oraya gitmiştiniz.
3 1. Bir rüyayı dışarıdan ve uçuyor görüyorsan bu astral seyahattir.
4 2. Siyah beyaz bir rüya görüyorsan bu geçmiş yaşamdır.
5 3. Kendi gözünle günlük bir rüya görüyorsan yani günümüzle ilgili olarak, bu bilinçaltının ürettiği bir vizyon yani normal bir rüyadır.
6 4. Kendini başka bir bedende görüyorsan bu da geçmiş yaşam rüyası ve ayrıca paralel evrenden yansıyan bir görüntüdür.
7 5. Bir de gelecekle ilgili rüyalar vardır, onlar da hem bilinçaltının eseri, hem de gelecekten haber veren haberci rüya olabilir ki bu da paralel evren rüyasıdır
8 6. Normal bir rüya görürken, kendini başka bir rüyada buluyorsan bu lüsid rüyadır. Astral seyahat yapabilmek için en uygun geçiş yapılabilen rüyalardır.