Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Zülfü Livaneli ile Sevdalım Hayat ekibinden Elazığ ve Malatya’ya destek
Zülfü Livaneli ile Sevdalım Hayat ekibinden Elazığ ve Malatya’ya destek
Dün akşam gerçekleşen Zülfü Livaneli ile Sevdalım Hayat konserinde, binlerce kişi Elazığ ve Malatya’daki depremzedeler için seferber oldu.
Emre ÇEVİK
Yaşam 27 Ocak 2020 - 07:57

Kerki Solfej'in sosyal medya hesaplarından konserden birkaç saat önce duyurduğu yardım çağrısına konseri dinlemeye gelen konuklar da kayıtsız kalmadı. Elazığ ve Malatya için toplanan yardımlar gecenin sonunda Kadıköy Belediyesi'ne teslim edildi. Zülfü Livaneli, Rengim Gökmen ve Sevdalım Hayat ekibi başta olmak üzere konser alanına gelen hemen herkes Elazığ ve Malatya için yardımda bulundu. Yardımsever dinleyiciler mont, atkı-bere-eldiven, bot, battaniye ve bebek bezi ağırlıkta olmak üzere depremzedelerin ihtiyaçlarının giderilmesine katkı sağladı.

“BÖYLEDİR BİZİM SEVDAMIZ…”

Zülfü Livaneli ve Rengim Gökmen, konsere Elazığ ve Malatya'da yaşanan acı kayıplarımızı anarak, depremzedelere geçmiş olsun dileklerini dile getirerek ve hayatını yitirenler anısına bir dakikalık saygı duruşu ile başladı. Zülfü Livaneli, “ Rengim Hoca da söyledi. Hepimizin yüreği kanıyor ancak burada bu gece hep beraber böyle güzel bir şeye vesile olmak, kamyonları aşan desteklerinizi görmek çok güzel. Böyledir bizim sevdamız.” diyerek teşekkür etti.