Cüneyt Çakır 2. kez dalya diyecek

UEFA, FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır'a UEFA Avrupa Ligi maçında görev verdi. Cüneyt Çakır bu maçla birlikte kariyerinde uluslararası alandaki 200. maçına çıkacak.

Cüneyt Çakır 2. kez dalya diyecek

FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır, Fransa’nın Monaco ile Hollandanın PSV takımları arasında 4 Kasım Perşembe günü oynanacak UEFA Avrupa Ligi B grubu müsabakasını yönetecek.

Fransa’nın Monaco şehrindeki II. Louis Stadyumu’nda saat 20.45’de başlayacak müsabakada Cüneyt Çakır’ın yardımcılıklarını Bahattin Duran ve Tarık Ongun yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Alper Ulusoy olacak. Karşılaşmada Mete Kalkavan VAR, Hüseyin Göçek ise AVAR olarak görev yapacak.

Bu görevle birlikte Cüneyt Çakır, uluslararası alandaki 200. müsabakasına çıkacak. Bu müsabakalar arasında 2 final ve 14 yarı final bulunuyor.

HALİL UMUT MELER’E DE GÖREV

FIFA kokartlı bir diğer hakem Halil Umut Meler ise, İngiltere’nin Leicester City ile Rusyanın Spartak Moskova takımları arasında aynı gün oynanacak UEFA Avrupa Ligi C grubu müsabakasında düdük çalacak.

İngiltere’nin Leicester Stadyumu’nda saat 23.00’de başlayacak müsabakada Halil Umut Meler’in yardımcılıklarını Mustafa Emre Eyisoy ve Cevdet Kömürcüoğlu yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Arda Kardeşler olacak. Karşılaşmada Abdulkadir Bitigen VAR, Polonya Futbol Federasyonundan Tomasz Kwiatkowski ise AVAR olarak görev yapacak.

Mehmet Topal, Cüneyt Çakır ile yaşadığı diyaloğu anlattı İlginizi Çekebilir Mehmet Topal, Cüneyt Çakır ile yaşadığı diyaloğu anlattı
Loading...