Galatasaray’ın antrenmanında misafirler vardı

Galatasaray'ın akşam antrenmanına yeni transfer Barış Alper Yılmaz da katıldı. Ayrıca antrenmanı Galatasaray Lisesi veya Galatasaray Üniversitesi’nden 2021 yılında mezun olanlar da takip etti.

Galatasaray yeni sezon hazırlıklarını akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde Teknik Direktör Fatih Terim yönetiminde yapılan antrenmanın bir bölümü basına açık olarak gerçekleşti. Antrenman ısınma hareketleri ile başladı ve düz koşu ile devam etti. Daha sonra 3 gruba ayrılan futbolcular top kapma çalışması ve dar alanda oyunlar gerçekleştirildi. Bu bölümde oyuncuların neşeli ve hırsı olduğu gözlendi. Antrenmanın son bölümünde ise taktik çalışıldı.

Antrenmanı yaklaşık 30 civarı Galatasaray Lisesi veya Galatasaray Üniversitesi'nden 2021 yılında mezun olan ve en az bir doz korona virüs aşısı tamamlanan 18 yaş üstü gençler de izledi.

Antrenmanda Fatih Terim antrenman öncesinde engelli bir taraftar ile sohbet edip, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Galatasaray yarın hazırlık maçında saat 19.00'da Kasımpaşa ile karşılaşacak.

Galatasaray, Barış Alper Yılmaz'a imza attırdı İlginizi Çekebilir Galatasaray, Barış Alper Yılmaz'a imza attırdı

YENİ TRANSFER DE ANTRENMANDA

Galatasaray’ın TFF 1. Lig ekiplerinde Ankara Keçiörengücü’nden kadrosuna kattığı Barış Alper Yılmaz, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde akşam saatlerinde gerçekleşen antrenmanda ilk çalışmasına çıktı. Antrenman öncesi Teknik Direktör Fatih Terim, genç futbolcu ile kısa bir görüşme yaptı.
21 yaşındaki futbolcu, Atletik Performans Antrenörü Yasin Küçük ile takımdan ayrı fiziksel çalışma gerçekleştirdi.

Ankara Aytaç Kara Fatih Terim Futbol Galatasaray Galatasaray Üniversitesi Kasımpaşa korona TARAFTAR TFF transfer