‘Real Madrid beni Fenerbahçe’ye göndermek istedi’

Bir dönemin yıldız futbolcularından olan Ivan Helguera, Real Madrid'in kendisini Fenerbahçe'ye yollamak istediğini itiraf etti.

‘Real Madrid beni Fenerbahçe’ye göndermek istedi’

İspnya futbolunun bir dönemine damga vuran isimlerinden Ivan Helguera, AS’a verdiği röportajda Real Madrid’den ayrılık sürecine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Real Madrid formasıyla 3 La Liga ve 1 Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu yaşayan savunma oyuncusu, İspanya devinden ayrıldığı dönemde Fenerbahçe’nin kapısından döndüğünü söyledi.

Fenerbahçe'den 40 milyon TL'lik satış! 8 villa, 1 lüks daire... İlginizi Çekebilir Fenerbahçe'den 40 milyon TL'lik satış! 8 villa, 1 lüks daire...

Real Madrid’in Roberto Carlos’un ardından kendisini de Fenerbahçe’ye göndermek istediğini söyleyen Helguera, şu ifadeleri kullandı:

“Şampiyonluğun ardından yaşadıklarım biraz tuhaftı. Beni göndermek isteyen onlardı. Başkan Ramon Calderon ve Mijatovic bana takımdan ayrılmam gerektiğini ve kalırsam asla forma giyemeyeceğimi söylediler. Beni Fenerbahçe’ye göndermek istiyorlardı. Bense Real Madrid’de kalmak ya da Valencia’ya transfer olmak istiyordum.”

“Bir yıllık daha sözleşmem vardı ve Real Madrid’de kalabilirdim. Ancak Calderon ve Mijatovic de orada olacaktı ve bu durumda kalmam anlamsızdı. Forma numaram alındığında sekiz yıldır birlikte oynadığım takım arkadaşlarımın herhangi bir tepki vermemesine de çok üzülmüştüm ve sonunda Fenerbahçe’ye değil, gitmek istediğim takıma gittim.”

Abdurrahim Albayrak Diyanet TV'ye konuştu: 'Şimdiki kadınlara bakıyorum...' İlginizi Çekebilir Abdurrahim Albayrak Diyanet TV'ye konuştu: 'Şimdiki kadınlara bakıyorum...'
Loading...