Vitor Pereira’dan futbolcuları duygulandıran konuşma

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, futbolculara kucak açtı. Takımla toplantı yapan Vitor Pereira'nın sözleri, futbolcuları duygulandırdı.

Vitor Pereira’dan futbolcuları duygulandıran konuşma

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, oyuncularıyla yaptığı toplantıda, başarıya ulaşmak için saha içinde ve saha dışında aile olma vurgusunda bulundu. Portekizli hoca, “Saha içinde ve saha dışında hep birlikte bir aile olmayı istiyorum. Siz oyuncularım, benim ailemin birer parçasınız. Ben oyuncularımla, ailemle gurur duymak istiyorum. Hayatımızda hiçbir şey kolay değil, ama hedefe odaklanırsak, çok çalışırsak, birbirimize saygı duyarsak bizim için güzel bir sezon olacak” dedi.

“OYUNCULAR DUYGULANDI”

Portekizli deneyimli Teknik Direktör, “Hedefimize ulaşmak istiyorsak birlikte hareket etmeliyiz, aile olmalıyız. Ben sizlere inanıyor ve güveniyorum” ifadelerini kullandı. Vitor Pereira'nın aile vurgusu oyuncuların oldukça duygulanmasına yol açarken bazı futbolcuların gözleri doldu. Fenerbahçeli oyuncular hep bir ağızdan, Vitor Pereira'ya gelecek sezon için başarı, birlik ve beraberlik sözü verdi.

Fenerbahçe hazırlık maçında Zwolle'yi geçemedi İlginizi Çekebilir Fenerbahçe hazırlık maçında Zwolle'yi geçemedi