X
Kullanıcı Sözleşmesi

Sözcü sadece şikayet edilen/şikayete konu olabilecek yorumları gerek gördüğünde kaldırmakla yükümlüdür. Okuyucu / Kullanıcılarımız yazdıkları tüm yorumlardan Facebook ve diğer tüm sosyal medya hesaplarında olduğu gibi yasal olarak sorumludurlar. Otomatik olarak yayınlanmış yorumlardan Sözcü sorumlu tutulamaz.

"Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik ya da ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği/yorumu Site’de paylaşmamalı. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk münhasıran, içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir. Sözcü Gazetesi, emredici kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen Üye/Üyeler’e ait kişisel bilgileri paylaşabileceğini beyan eder. "

‘O’ anlar belgesel oldu

‘O’ anlar belgesel oldu

Başbakan Erdoğan, 18 Aralık 2012 tarihinde Göktürk uydusunun fırlatılması töreni için ODTÜ’ye gitmiş, protesto gösterisinde bulunan öğrencilere güvenlik güçlerinin müdahalesi sonucu kampüs bir anda savaş alanına dönmüştü.

Yaşanan olaylar günlerce kamuoyunun gündeminden düşmedi. Binlerce polisle ODTÜ’ye gelerek öğrencilere sert müdahalede bulunan polis şiddeti eleştirilirken, AKP’ye yakın kimi gazete, televizyonlarda ODTÜ yönetimi ve öğrenciler eleştirildi.

ODTÜ BELGESELİ GELİYOR

İşte tüm bu yaşananlar Kolektif Sinema tarafından “ODTÜ Ayakta AKP’ye direniyor” sloganıyla belgesel haline getirildi.

ODTÜ Ayakta belgeselinin galası Barış temasıyla düzenlenen 3.Gençlik Filmleri Festivali’nin açılışında yapılacak. Festival açılışı 12 Mart günü ODTÜ U3 (Necdet Bulut) Amfisi’nde saat 17.30’da gerçekleşecek.

İŞTE O BELGESEL

 

Sözcü.com.tr bu internet tarayıcısına destek vermemektedir. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak tarayıcınızı güncelleyebilirsiniz. Ya da başka bir tarayıcı edinebilirsiniz.
İNTERNET EXPLORER 11 CHROME MOZILLA
‘O’ anlar belgesel oldu