Reklamsız Sözcü

Star gazetesinden cemaat kaseti!

Gülen cemaatinin önde gelen isimlerinden Ekrem Yalvak ile ilgili 'kumar' iddiası.

android-time 09:32 3 Temmuz 2015
Star gazetesinden cemaat kaseti!
Gülen cemaatinin önde gelen isimlerinden Ekrem Yalvak ile ilgili 'kumar' iddiası.

Star gazetesi manşetinden verdiği haberde Gülen cemaatinin önde gelen isimlerinden Ekrem Yalvak’a ait olduğu iddia edilen görüntülere yer verdi.

Samanyolu Holding A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Yalvak’a ait olduğu iddia edilen görüntüler, Cem Küçük imzasıyla haberleştirildi. Manşetten verilen haberde, cemaatin üst düzey yöneticilerinden olan Ekrem Yalvak’ın kumarda bir milyon lira kaybettiği öne sürüldü.

“Himmet paralarını kumarda yedi” başlıklı haberde Ekrem Yalvak’ın, ilk kez 27 Haziran 2009'da Kıbrıs'a gidip gelmeye başladığı, 2012'den itibaren ise her ay KKTC'ye gidip gelmeye başladığı iddia edildi.

“KRAL DAİRESİ'NDE KALDI”

Haberde Ekrem Yalvak’ın, en son 22 Mayıs 2015'te İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan, Lefkoşa Ercan Havalimanı'na indiği, Girne'deki Merit Crystal Cove Hotel'in görevlileri tarafından beyaz renkli Rolls Royce marka araç ile alınarak otele götürüldüğü ve 22-24 Mayıs 2015 tarihleri arası 605 no'lu Kral Dairesi'nde konakladığı gibi detaylara yer verildi.

1 MİLYON DOLAR HİMMET PARASINI KUMARDA KAYBETTİ

Ekrem Yalvak’ın, Casino'da yer alan özel kabinde rulet oynadığını ve 1 milyon dolardan fazla Cemaat’in himmet parasını burada kaybettiğini iddia eden Star gazetesi, Yalvak'ın kumar oynadığı sırada gizli kamera ile çekilmiş görüntülerini de yayınladı.

Fethullah Gülen 3 kod adı kullanmış

Fethullah Gülen 3 kod adı kullanmış

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more