Reklamsız Sözcü

ForestVille Şile’de yükseliyor

Şile son yıllarda İstanbul’da yaşayıp da İstanbul’un kargaşasından uzaklaşmak isteyenlerin konut tercihi olmaya başladı.

android-time 11:01 9 Ağustos 2017
ForestVille Şile’de yükseliyor
Şile son yıllarda İstanbul’da yaşayıp da İstanbul’un kargaşasından uzaklaşmak isteyenlerin konut tercihi olmaya başladı.

60 km'lik sahili ve doğa harikası ormanlarıyla Şile, bir yandan doğal yaşam sürmek isterken, diğer yandan İstanbul'daki işine yarım saatte ulaşmak isteyenlerin tercihi oluyor. Üstelik Şile'de İstanbul'un diğer ilçelerine göre konut fiyatlarının hala çok uygun.

Şile'de son yıllarda geliştirilen markalı konut projelerinin en yenisi Şile'nin merkezine 3 km uzaklıkta olan ForestVille. 2 katlı bloklardan oluşan projeye ulaşım da oldukça kolay. 3 kilometrelik kum sahiliyle Şile'nin en güzel plajlarından birisi olan Kumbaba Plajına yürüme mesafesinde.

49 BİN LİRA PEŞİNATLA

Şile'deki yeni projelerin en önemli özelliği, eski büyük villa projelerine kıyasla fiyat olarak daha kolay ulaşılabilir olmaları. Villa-Ev denilen bu konseptin son projesi ForestVille Şile'nin orman içindeki konumu ve direkt bahçeye açılan kapıları ile Studyo daire fiyatına müstakil ev konforu sunuyor. ForestVille Şile projesinden 49.000 TL peşinat ve 1.900 TL taksit ile ev almak mümkün.

Homar Yapı'nın hayata geçirdiği projede teslimler 2018 yazında yapılacak.

İstanbul'un karmaşasından uzakta yaşamak isteyenler için Şile çevresinde gezilecek birbirinden güzel yerler var. Ağva ve Saklıgöl'ün yanısıra Şile'nin Akçakese, İmrenli, Sahilköy gibi köyleri de son zamanlarda ilgi çekiyor.

Şile'deki konut projeleri sadece hafta sonlarını ve tatillerini Şile'de geçirmek isteyenlerin değil 4 mevsim Şile'de yaşamak isteyenlerin de tercihi. Şile otobanından işlerine yaklaşık yarım saatte gidip gelerek akşamları doğaya dönmek isteyenlerin sayısı son zamanlarda giderek artıyor.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more