Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
6.6’lık Ege depremi ünlü isimleri korkuttu
6.6’lık Ege depremi ünlü isimleri korkuttu
Gece 1.31'de meydana gelen 6.6'lık Ege depremi sonrası bölgede bulunan herkes büyük bir korku içerisinde kendisini sokağa attı. Bu korkuyu yaşayanlar arasında ünlü isimler de vardı.
Magazin 21 Temmuz 2017 - 10:59

Merkez üssü Kos olan ve Ege Bölgesi’nde kendisini yoğun bir şekilde hissettiren 6.6’lk deprem sonrası herkes sokaklara çıktı. Yaşadıkları büyük korku sonrası çevrelerinde yaşananları kayıt altına alan ve bunları sosyal medyada paylaşan çok sayıda ünlü isim oldu. Depreme annesi Derya Tuna’nın doğum gününü kutlarken yakalanan İdo Tatlıses, korku dolu anların videosunu paylaşırken Hadise de 6.6’lık deprem sonrası ailesiyle birlikte kendisini sokağa attı ve geceyi dışarıda geçirdi. İşte ünlü isimlerin 6.6’lık Ege depremine dair paylaşımları:

İDO TATLISES

İdo Tatlıses, dün akşam annesi Derya Tuna’nın doğum gününü kutladı. Dostlar arasında pasta kesmek üzere konakladıkları binanın önünde toplananlar, depremle birlikte neye uğradıklarını şaşırdı. O anlar kayıt altına alınırken yaşanan korku, kameraya böyle yansıdı. İdo Tatlıses’in o anlardaki soğukkanlılığı da dikkatlerden kaçmadı. Tatlıses, sosyal medya hesabından paylaştığı görüntülere: “Bodrum’da deprem oldu. Hepimize geçmiş olsun bu güzel günde sağlık olsun. Annemin doğum gününü kutlarken yakalandık” notunu düştü.

HADİSE

Sosyal medya hesabından ablasının çektiği bir fotoğrafı paylaşan Hadise yaşadığı korkuyu anlatmak için şu ifadeleri kullandı: “Dün gece Bodrum'da depremi hisseden, korkan herkese geçmiş olsun. Öyle sallandı ki evimiz, kendimizi nasıl evden dışarı attık anlatamam. Aklıma geldikçe korkuyu yeniden hissediyorum. Ve şükrediyorum, ailem yanımda. Bu resmide ablam çekmiş, hepimiz dışarıda yastıklar üzerinde uyurken. Ülkemizde ağır depremleri yaşayanları konuştuk gece ve yaşadıkları korkuyu az olsa da hissedebildik bizde. Allah ülkemizi daha fazla depremlerden korusun inşallah. Ve yaşanan depremlerde hayatını kaybeden vatandaşlarımız için dua ettik, mekanları cennet olsun”

hadise-insNİLGÜN BELGÜN

Oyuncu Nilgün Belgün deprem sonrası paylaştığı bir videoda meslektaşlarıyla birlikte kahvaltı masasında görülüyor. Onlara deprem anında yaşadıklarını soran Belgün’ün paylaşımı şöyle:

 

DEMET AKALIN

demet-akalin
EMRE ALTUĞ

Şarkıcı ve oyuncu Emre Altuğ magazin dünyasının örnek babalarından… Altuğ, Çağla Şıkel ile olan evliliğinden sahip olduğu Kuzey ve Uzay’la kamera karşısına geçip depremle ilgili bir geçmiş olsun mesajı yayınladı.

 

BERNA LAÇİN

bernaYEŞİM SALKIM

yesim-salkimSEREN SERENGİL

seren-serengil-icGÜLŞEN

gulsen-ic
Son güncelleme: 13:16 - 21.07.2017