Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Arda Turan: ilişkimizi saygı çerçevesinde sonlandırdık… Instagram’dan resmen açıkladı!
Arda Turan: ilişkimizi saygı çerçevesinde sonlandırdık… Instagram’dan resmen açıkladı!
Arda Turan Aslıhan Doğan aşkı sona erdi. Bir süredir fırtınalı bir ilişki yaşayan Arda Turan Aslıhan Doğan ikilisi resmen ayrıldı. Peki Arda Turan Aslıhan Doğan neden ayrıldı? İşte Arda Turan'dan instagram açıklaması...
Magazin 25 Eylül 2017 - 07:50

Milli futbolcu Arda Turan, uzun bir süredir birlikte olmasına rağmen birçok kez ayrıldığı kız arkadaşı Aslıhan Doğan’dan yine ayrıldı. Peki Arda Turan, Aslıhan Doğan’dan neden ayrıldı? İşte Arda Turan’ın instagram’dan yaptığı açıklama…

İŞTE ARDA’NIN AÇIKLAMASI:

Arda Turan, Aslıhan Doğan’la ayrılığı sonrası resmi Instagram hesabından ‘Aslıhan Doğan’la ilişkimizi saygı çerçevesinde sonlandırdık. Bundan sonraki hayatında kendisine sağlık ve mutluluk diliyorum. Kararımıza göstereceğiniz hassasiyet için şimdiden teşekkür ederim…’ açıklamasını yaptı.

arda-turan-ic

2 AY ÖNCE BARIŞMIŞLARDI

Arda Turan’la Aslıhan Doğan 2 ay önce tekrar barışmıştı. Arda’nın bu sürede adı Ebru Şallı, Yağmur Ünal ve ‘Kısmetse Olur' yarışmacısı Cansel Çördük’le anılmıştı. Barışma kararı sonrası Turan, Aslıhan Doğan için “Hiçbir yüz güzel değil senin yüzünden” paylaşımı yapmıştı.

NEDEN AYRILDILAR?

Arda Turan’la Aslıhan Doğan’ın neden ayrıldığı ise henüz bilinmiyor. Arda’nın gece yarısı açıkladığı olay sonrası çifte yakın kaynaklardan henüz resmi bir açıklama gelmedi.

arda-turan-sli-1

ASLIHAN DOĞAN KİMDİR

İsmini Arda Turan ile yaşadığı beraberlikle sık sık gündeme gelen Aslıhan Doğan, 1985 doğumludur. Babası iş adamı Sabri Doğan’dır. İsmini ilk olarak Hasan Kosif ile yaşadığı birliktelikle duyuran Aslıhan Doğan, Kosif ile kısa süreli bir birliktelik yaşamıştı.Arda Turan’ın Sinem Kobal’dan ayrıldıktan sonra sevgili olduğu Aslıhan Doğan ile uzun bir birlikteliği olmuştu. Hatta çifte evlenecekler gözüyle bakılıyordu… Ancak beraberliklerini bitirme kararı aldılar ve sonrasında Aslıhan Doğan sosyal medya hesabını da uzun bir süre kapattı.

Son güncelleme: 08:28 - 25.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.