Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aşk Yozgat’ta yaşanıyor güzelim!
Aşk Yozgat’ta yaşanıyor güzelim!
Kaçma Birader filminin kahramanları Erdinç ve Halil'den Yozgat Akşamları düeti.
Magazin 25 Şubat 2016 - 13:56

Mart ayının ilk günlerinde vizyona girmesi planlanan Kaçma Birader kalabalık kadrosuyla ilgi görüyor. Teoman, Funda Arar ve Ayhan Sicimoğlu, 4 Mart’ta vizyona girmeye hazırlanan “Kaçma Birader”de, Yozgatlı bir ailenin Taksim macerasına konuk olacak.

Foto: Ekran görüntüsü 

HEPSİ DE USTA İSİMLER

Başrollerini Zafer Algöz, Melek Baykal, Emrah Kaman, Algı Eke, Cihan Ercan, Nejat Uygur, Alina Boz, Nursel Köse ve Necip Memili'nin paylaştığı “Kaçma Birader”; eski Türk filmlerinin sıcaklığında gerçek bir aile komedisini beyazperdeye taşıyor. Çekimleri Yozgat'ta ve Taksim'de yapılan film, sevdiği kız için Yozgat'tan İstanbul'a kaçan oğullarının peşinden İstanbul'a gelen, kendine has bir ailenin çarpıcı bir o kadar da eğlenceli Taksim hikayesi…

Foto: Ekran görüntüsü

Film vizyona girmeden önce yayınlanan bir düetse adeta gülmekten kırıp geçiriyor. Filmin karakterleri Erdinç ve Halil’in düeti Yozgat Akşamları keyifli melodisiyle kısa sürede dillere pelesenk olacak gibi görünüyor.