Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aslı ve Barış ayrılık acısı ile sarsılıyor. ‘Ateşböceği’ yeni bölümde neler olacak?
Aslı ve Barış ayrılık acısı ile sarsılıyor. ‘Ateşböceği’ yeni bölümde neler olacak?
Aslı ile Barış ayrılık acısı ile sarsılıyor. Ateşböceği'nin son bölümüne ait detaylar ve 4. bölüme ait yeni fragman. Ateşböceği'nin bu bölümünde neler olacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Magazin 20 Temmuz 2017 - 08:55

Yaz sezonunun ilgi çeken dizilerinden olan Ateşböceği geçtiğimiz haftalarda başladı, ele avuca sığmaz bir taksi şoförü olan Aslı ile başarılı avukat Barış’ın hikayesini konu alan dizide aşk kıvılcımları görünmeye başladı. Yeni fragmanı yayınlanan dizide Barış ve Aslı ilişkisi komikleşmeye başlıyor.

Başrollerinde Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz'in yer aldığı Ateşböceği, aşka hazırlıksız yakalananların heyecanlı hikayesi ile Perşembe akşamları Star ekranında!

Aşk vurduğu insanı değiştirir. Barış gibi bir erkeğe ‘gitme' dedirtir. Aslı gibi bir kızı gittiğine pişman ettirir. Ayrılık acısıyla serseme dönen Aslı kendini nezarette bulurken, Barış geceyi evindeki ilginç konuklarla birlikte geçirmek zorunda kalır. Kabus gibi başlayan gün her ikisi için de masala dönüşürken Aslı, kaderin ağlarına takıldığından habersizdir.

Ateş Böceği’nin 4. bölüm 2. fragmanı

ATEŞBÖCEĞİ DİZİSİ KONUSU:

Ateş Böceği dizisini yeni izlemeye başlayacak olanlar dizinin konusunu ve oyuncularını merak ediyor. Başarılı ve yalnız bir avukat olan Barış Buka (Seçkin Özdemir), hayatının en çetin davasıyla karşı karşıya kalınca yolu ele avuca sığmaz bir taksi şoförü olan Aslı Eğilmez'le( Nilay Deniz) kesişir. Hayatta keşfedilecek hiçbir şey kalmadığına inanan Barış'ın, ateşböceği misali parıldayan Aslı'yla başlayan macerası ona bilmediği bir dünyanın kapılarını aralar.
İkisi için de yeni başlayan bu hikayenin başrolünde artık aşk vardır. Çekimleri Kadırga ve Beykoz’da devam eden dizi, sıcacık aşk hikayesi ile yakında izleyenlerin favorisi olacak. Aslı ve Barış'ın çok konuşulacak aşkları dizinin keyifli olacağının habercisi gibi.
Bir yanda çok başarılı, çekici, fakat aşkla arasına mesafe açılmış, hayatta onu şaşırtacak bir şey kalmadığını hisseden bir boşanma avukatı Barış. Diğer yanda ise hayat dolu, akıllı, eğlenceli, fakat ailesini geçindirmek için taksi şoförlüğü yapmak zorunda kalan, güzel bir genç kız olan Aslı, nam-ı diğer Ateşböceği. İkilinin yolları kesişince, aşk dolu bir serüvenin içine girerler.

YAPIM EKİMİ:

Yapım: Mia Yapım
Yönetmen: Barış Yöş
Senarist: Ebru Hacıoğlu

OYUNCULARI:

Oyuncu Kadrosu:
Barış Buka: Seçkin Özdemir
Aslı Eğilmez: Nilay Deniz
Hakan Şeker: Umur Yiğit Vanlı
Handan Pars: Belma Canciğer
Metin Eğilmez: Durul Bazan
Çiçek Eğilmez: Lal Tayra Bahar
Teo: Çağrı Çıtanak
Cahide Pars: Derya Alabora
Neşe Eğilmez: Şebnem Dilligil
Arzu Eğilmez: Alica Kapudağ
Barbaros: Gürkan: Berkat Tulumbacı
İlayda Taş: Seda Güven
Gül Gürkan: Gözde Çığacı
Sıdıka: Çiğdem Aygün
Şirin: Aslı Samat

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.