Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Barış Arduç günde 450 selfie çektiriyor
Barış Arduç günde 450 selfie çektiriyor
Kiralık Aşk dizisiyle tüm Türkiye'nin tanıdığı bir isim haline gelen Barış Arduç şimdilerde şöhretin tadını çıkartıyor.
Magazin 1 Haziran 2016 - 08:13

Her gittiği yerde insanların büyük sevgisiyle karşılaşan Arduç, zaman zaman da bu sevgi yüzünden zor durumlar yaşayabiliyor. Yakışıklı oyuncu Vogue dergisine verdiği röportajda şöhretin zor taraflarından bahsetmiş ve ilginç bir anısını paylaşmış. İşte Arduç’un kendi ağzından o ilginç anısı: “Kiralık Aşk dizisi sayesinde öyle bir noktaya geldim ki hayranlarımla günde 450 selfie çektiriyorum. Geçenlerde 23.00’da evimin kapısı çaldı. Baktım karşımda 2 genç kız, arkalarında da bir teyze. Kastamonu’dan beni görmeye gelmişler! Orası benim evim. Üstelik de gece. İnsan o saatte tanımadığı birinin kapısını nasıl çalar?

Kiralık Aşk: Barış Arduç, Elçin Sangu'nun başrollerini paylaştığı Kiralık Aşk'ta hayranlarının Defne ve Ömer aşkına ilgisi giderek artıyor. Kiralık Aşk'ta öpüşme sahnesi ile reytingleri toplayan dizi oldu.

Barış Arduç’un bu selfie açıklaması bizlere Cem Yılmaz’ın çok beğenilen stand-up şovundaki selfie esprilerini hatırlattı:

 

Son güncelleme: 09:28 - 01.06.2016