Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bülent Ersoy sahneleri bırakan Sezen Aksu hakkında konuştu
Bülent Ersoy sahneleri bırakan Sezen Aksu hakkında konuştu
Bülent Ersoy katıldığı bir mobilya fuarında, sahneleri bırakma kararı alan Sezen Aksu hakkında konuştu.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 28 Ocak 2016 - 07:53

Solenne Mobilya'nın özel davetlisi olarak fuar alanına gelen Bülent Ersoy stantta mobilyaları ilgiyle inceledi. Sonrasında basın mensuplarının karşısına geçen Diva soruları yanıtladı. Fuara giydiği derin göğüs dekolteli elbisesiyle gelerek, damgasını vuran Bülent Ersoy, kilolarca ağırlığı bulan takılarıyla da adeta ben buradayım dedirtti.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK

Yaptığı esprilerle herkesi kahkahaya boğan Diva, giyim tarzından konu açılınca, ”Ben yatağa bile girerken ipekler, dantelli şık ürünler giyerim. Bu benim her zamanki halim” dedi. Gazetecilerin 14 Şubat’ı hatırlatması üzerine her ne kadar konuyu değiştirse de cevap vermekten de geri kalmayan Bülent Ersoy, ” Ben eskilerle idare edeceğim artık 14 Şubat’ı ama aranızda yakışıklı birileri varsa da hiçte hayır demem.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK

Hem fena mı gazeteci bir sevgilim olmuş olur. Varsa aranızda birisi arabaya geçsin ben de geliyorum hemen” diyerek herkesi güldürdü.

Hastalığı halen üzerinden tam olarak atamadığı gözlenen Bülent Ersoy, Sezen Aksu’nun sahneleri bırakacağının hatırlatılması üzerine, ”Sezen Aksu, 80 Milyon’un Sezen Aksu’su o yüzden bu kararı kendisinin vermeye hakkı yok. Hiç birimizde onda olmayan şeyler var. Herkesle ilgilenen bir bestekar o. Bence kendine gelsin! Onun daha keşfedecek çok yetenek olacaktır. Ama şunu söyleyebilirim ki, kesin birisi Sezen’in kalbini kırmıştır ki, böylesine büyük bir karar almıştır. Kesin altında yatan başka bir neden vardır. Eğer gerçekten bırakırsa da onun evini basar gerekeni yaparım” dedi.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK

Sağlığından başka hiç bir şeye önem vermediğini söyleyen Bülent Ersoy, ”Hayatta ki en büyük servetim sesim. Mala, mülke hiç önem vermiyorum artık. Yeter ki sağlığım yerinde olsun. Her zaman dua ederim. Uzun yaşamak gibi bir derdim yok. Allah’ım hayırlı bir ölüm nasip etsin yeter. Mustafa Koç beyefendiye çok üzüldüm. Çok değer verdiğim bir iş adamıydı kendisi” dedi.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK

Basın toplantısı sonrası etrafı hayranları tarafından çevrilen Bülent Ersoy, kendisiyle fotoğraf çekilmek isteyen kızları görünce, her birini kucağına oturtarak, ”Ablanız size kurban olsun” diyerek, poz vermesi herkesi güldürdü.

SOZCU / Mustafa KIZGINYÜREK