Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cicişler haklarındaki eleştirilere sert yanıt verdi.
Cicişler haklarındaki eleştirilere sert yanıt verdi.
Cicişler çok eleştiri alan 'dua' yolculukları hakkında sosyal medya hesaplarından şu açıklamayı yaptı.
Erdinç YAPAN
Magazin 1 Temmuz 2016 - 07:11

Esra ve Ceyda Ersoy kardeşler kısa bir süre önce Mykanos’da yaptıkları çılgın doğum günü kutlaması haberleriyle gündemdeyken, geride bıraktığımız gün yaptıkları paylaşımla adeta takipçilerini ikiye böldü. Ülkemizin içinde bulunduğu kötü durumdan rahatsızlık duyan ve son dönemlerde yaşanan olumsuz olayları def etmek isteyen Cicişler, üzerlerinde kara çarşaflarıyla ‘dua etmek’ için yola çıkacaklarını yazıyorlardı.

İLGİLİ HABERCicişler Atatürk Havalimanı'ndaki terör saldırısı sonrası dua etmeye gidiyorCicişler Atatürk Havalimanı’ndaki terör saldırısı sonrası dua etmeye gidiyor

Çok değil sadece bir hafta önce aynı ekip kumsalda çılgın bir doğum günü partisi verip alkol alırken çekilmiş videolarını paylaştığı için böyle bir hamle yapmaları anormal karşılanırken, onlar uçakta dua ettikleri videoları paylaşıyordu. Cicişler haberin çıktığının ertesi günü yaptıkları yeni bir paylaşımda haklarında yapılan eleştirilerin çok sert olduğunu iddia ederek şunları yazmışlar: “Bazı kişiler, kendi çirkin ve pis kalplerini yine yorumlara kusmuşlar.. Bu ülkede pornosu çıkanları baştacı ettiniz, bizim bir duamız mı gözünüze battı.. Sizi sadece Allah’a havale ediyoruz.. Biz duamızı edip, huzuru hissedip geri yurda döneceğiz. Pazara kadar telefonlarımıza ve sosyal paylaşımlarımıza ara veriyoruz. İyi niyetli ve temiz kalpli insanlara selam olsun.. Sevgiler”