Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Deniz Seki için son bir itiraz şansı
Deniz Seki için son bir itiraz şansı
Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan cezaevinde tutuklu bulunan Deniz Seki'nin müzisyen kardeşi Serkan Seki konuştu. 
Emre ÇEVİK
Magazin 1 Mayıs 2016 - 09:40
Serkan Seki, son bir itirazda bulunup Deniz Seki’nin serbest kalması için mücadelelerini noktalayacaklarını söyledi. Deniz Seki’nin kardeşi Serkan Seki, önceki akşam Mukaddes Altunbaş tarafından Boğaz’da düzenlenen yat partisine katıldı. Partide gazetecilerin sorularını yanıtlayan Serkan Seki, ablası Deniz Seki’nin tutukluluk halinin bitmesi için son bir itirazda bulunacaklarını söyledi.

deniz-seki-ic

18 aydır Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda tutuklu bulunan Deniz Seki’nin sağlığının yerinde olduğunu belirten Serkan Seki, “Bu hafta mahkemeye son bir itirazımız daha olacak. İnşallah iyi bir karar verilir ama pek ümidim yok. Dosya ile alakalı bir değişiklik olmazsa yasal süre olarak 2017’de tahliye olacak.

Foto: Emre Çevik

Sanatçılar olsun, halk olsun neyin ne olduğunu zaten biliyor. Bizi ayakta tutan şey bu. Yıkılmıyoruz. Bir gün bu haksızlık mutlaka ortaya çıkacaktır.” diye konuştu. Serkan Seki, ablası Deniz Seki’nin ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisindeki oyunculuğunu da başarılı bulduğunu söyledi.

 
Son güncelleme: 09:46 - 01.05.2016