Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gerçek ortaya çıktı! Acun bırakmadı 3 Adam ayrıldı
Gerçek ortaya çıktı! Acun bırakmadı 3 Adam ayrıldı
Sezon sonunda final yapan 3 Adam programının ardından gözler Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak'a çevrilmişti.
Magazin 22 Temmuz 2017 - 08:12

Geride bıraktığımız günlerde Acun Ilıcalı’nın bu program ve ekiple ilgili bir karara varmadığını hatta yola birlikte devam etmeyecekleri yazılmıştı. Bu gelişmelerin ve haberlerin ardından Acun Ilıcalı, sevgilisi Şeyma Subaşı ile birlikte çektiği bir video üzerinden konuyla ilgili açıklamada bulunmuş; “Şeymacığım müsaade edersen yeni projelerimizi konuşacağız” diyerek Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak ile yeni projesini duyurmuştu. Ancak konunun gerçek yüzü çok daha farklı çıktı.

3 ADAM ACUN’U BIRAKTI

Konunun taraflarından İbrahim Büyükak ve Eser Yenenler, sosyal medya hesabından yaşanan gelişmelerle ilgili bir açıklamada bulunarak Acun Medya ile yollarını ayırdıklarını ve kendi yapım şirketlerini kurma kararı aldıklarını duyurdu. İşte İbrahim Büyükak’ın o paylaşımı ve satırları:

eser-ic