Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İrem Derici’nin yakınları hastaneye akın etti!
İrem Derici’nin yakınları hastaneye akın etti!
Şarkıcı İrem Derici, yaşadığı mide rahatsızlığı nediyle geçtiğimiz günlerde özel bir hastanede tedavi altına alınmıştı. Tedavisine yoğun bakımda devam edilen Derici'nin yakınları kendisini yalnız bırakmadı.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 19 Eylül 2017 - 16:15

İrem Derici’nin sağlık durumuyla alakalı bilgi almak için hastaneye gelen Merve Özbey ‘Doktorun yaptığı açıklamayı biliyoruz. Biz de henüz göremedik. Annesi babası ve kardeşi girdi. Jale abla başında bekliyor. Herkesin duasını bekliyoruz. Bir önceki hastaneye göre durumunun şuan daha iyiye gittiğini duyduk biraz da olsa rahatladık. Biz de akşam doktorun açıklamasını bekliyoruz. Konuşabiliyor her şey yolunda. İrem, güçlü kızdır hemen toplarlar’ açıklamasında bulundu.
4434
‘HER ŞEYİN İYİYE GİDECEĞİNE İNANIYORUM’
İrem Derici’yi yalnız bırakmayan bir diğer isim ise Gonca Vuslateri ‘ Annesinin elini öptüm. Dua ettim geçmiş olsun dedim. Ben kötü bir enerji almıyorum, her şeyin iyiye gideceğine inanıyorum. Ailesi de doğal olarak üzgün ama takibinde oldukları bir tedavi sürecindeler. Bildiklerim bu kadar. Şu an provaya yetişmem lazım.’ diyerek hastaneden uzaklaştı.
2017iremderici

Son güncelleme: 16:58 - 19.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.