Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sedat Doğan’ın eski eşleri Işın Karaca ve Esin Övet’ten hırsızlık açıklaması!
Sedat Doğan’ın eski eşleri Işın Karaca ve Esin Övet’ten hırsızlık açıklaması!
Işın Karaca'nın 2011 senesinde Beyoğlu Belediyesi'nde dünyaevine girdiği Sedat Doğan, Işın Karaca ile boşandıktan bir süre sonra yaşamaya başladığı Brezilya'da hırsızlık yaparken yakalandı. Gözaltına alınan Doğan'ın Işın Karaca ile yaptığı evliliğinden Mia adlı bir kızı bulunuyor.
Magazin 13 Eylül 2017 - 16:45

ÖMERCAN ALTAY

Sedat Doğan ismi Türkiye’de gazeteci Esin Övet sayesinde gündeme gelmişti. Magazin gazetecisi Esin Övet’le geçmişte evlilik yapan ve evliliği öncesinde tezgahtar olarak çalıştığı bilinen Sedat Doğan, kısa süre sonra ünlü isimlerle yakınlaşmış, fotoğrafçılığa ve yönetmenliğe soyunmuştu.

Sedat Doğan’ın gündeme gelmesini sağlayan asıl olay ise eşi olan Esin Övet’i, en yakın arkadaşlarından Işın Karaca ile aldatmasıydı. Övet, durumu fark edince Karaca ile yaşanan süreci açığa çıkarmış, bazı meslektaşlarına röportaj vermiş, aldatıldığını tüm kamuoyu ile paylaşmış, sonrasında ise iki eski dost Işın Karaca ve Esin Övet kanlı bıçaklı düşman haline gelmişti.

sedatdogan2017
Ancak Işın Karaca’nın bir çocuk sahibi olduğu eşi Sedat Doğan’la yaşadığı evlilik de uzun sürmedi. Ayrılığın ardından Doğan’ın adı hırsızlık ve dolandırıcılık olaylarıyla anıldı. Türkiye’den Brezilya’ya giden ve kaçak yollarla bu ülkede yaşamaya başlayan Doğan’ın içler acısı son hali görenleri şaşkına çevirdi.

10 SENE ÖNCE PAYLAŞILAMAYAN ERKEKTİ ŞİMDİ İSE HIRSIZLIKTAN GÖZALTINA ALINDI!

Maddi durumu kötüye giden Sedat Doğan’ın adı 2013’te hırsızlık ve dolandırıcılık gibi birçok adli olaya karışmıştı. Bu durum üzerine Işın Karaca o dönem evli olduğu kocası Sedat Doğan’ı kanatlarının altına alarak korumaya çalışmış, mahkeme kararı aldırarak kızının babası hakkında çıkan haberleri durdurmuştu. Bugün ise Sedat Doğan’ın adı Brezilya’da kredi kartıyla hırsızlık yaparken yakalanmasıyla tekrar gündeme geldi.
isinkaraca
IŞIN KARACA’NIN KARDEŞİ KONUŞTU
Açığa çıkan hırsızlık skandalının ardından Işın Karaca’nın kardeşi ve menajeri Akın Büyükkaraca Sözcü Gazetesi’ne açıklamada bulundu. Karaca, eski eniştesinin 2 senedir kendilerini aramadığını ve çocuğu Mia’yla kesinlikle ilgilenmediği belirtti. Büyükkaraca, “Sedat Doğan’ın şiddetli maddi sıkıntı çektiğini duydum. Brezilya’da kaçak bir şekilde hayatını sürdürüyordu” dedi.

‘UZUN SÜREDİR KONUŞMUYORUZ’
Doğan’ın ünlüler camiasında tutunmasını sağlayan Esin Övet ise eski eşiyle ilgili olarak “Kendisiyle 10 senedir görüşmüyorum. Hakkında çıkan haberlere dair bir bilgim yok” açıklamasını yaptı.
43e

Son güncelleme: 16:12 - 06.10.2017