Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Itır Esen kimdir? İşte Itır Esen’i tacından eden o tweet!
Itır Esen kimdir? İşte Itır Esen’i tacından eden o tweet!
Miss Turkey 2017'de son dakika gelişmesi. Miss Turkey 2017'nin kraliçesi seçilen 18 yaşındaki İstanbullu güzel Itır Esen'in tacı geri alındı! Peki Itır Esen kimdir, tacı neden geri alındı?
Magazin 22 Eylül 2017 - 15:50

Miss Turkey 2017’de birinci olan 18 yaşındaki Itır Esen’in tacı geri alındı iddiası gündeme bomba gibi düştü. İşte Itır Esen’in tacı geri alındı mı, Itır Esen’in tacı neden geri alındı sorularının cevapları…

ITIR ESEN KİMDİR?

Yeşilçam oyuncusu Itır Esen’in yeğeni ve Seslendirme sanatçısı Hayri Esen’in torunu olan Itır Esen, 1999 yılında doğdu.

İstanbul Üniversitesi, H.A.Yücel Eğitim Fak. İngilizce öğretmenliği 1. sınıf öğrencisi olan Itır Esen, ünlü isimlerin tasarımlarında modellik yaptı. Üç yıldır podyumlarda boy gösteren Itır Esen, bugüne kadar Zeynep Tosun, Özgür Masur, Meltem Özbek, Çiğdem Akın, Zeynep Erdoğan gibi ünlü modacıların defilelerinde görev aldı.

itir-esen2

İŞTE O TWEET:

Miss Turkey 2017’yi kazanarak büyük bir başarı elde eden Itır Esen’in tacı geri alındı. Esen’in 15 Temmuz 2016 tarihli hain darbe girişimi ile ilgili attığı bir tweet nedeniyle tacının geri alındığı iddia edildi.

itir-esen

HENÜZ AÇIKLAMA YOK

Olay sonrası gözler Itır Esen cephesine çevrildi. Ancak bu son dakika gelişmesi ile ilgili olarak Itır Esen cephesinden henüz bir açıklama gelmedi.

itir-esen4
Son güncelleme: 16:44 - 22.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.