Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur 28 Mayıs izle: (Halk oylaması) Kısmetse Olur 188. yeni bölüm izle
Kısmetse Olur 28 Mayıs izle: (Halk oylaması) Kısmetse Olur 188. yeni bölüm izle
Kısmetse Olur'un 188. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Erdem ile Nur Erkoç arasında romantik konuşmalar gerçekleşiyor.
Magazin 28 Mayıs 2016 - 10:31

Kanal D’nin her bölümü heyecan fırtınası estiren evlilik yarışma programı Kısmetse Olur’un 188. bölümü bu gece ekranlara gelecek. Kısmetse Olur yeni bölümde halk oylaması gerçekleşecek.

EMRE’DEN HAZAL’A SERT ÇIKIŞ

Evde Batuhan ve eve yeni giren damat adayı Ali ile birlikte oturan Hazal’a, Emre’den aşırı tepki geliyor. Sevdiği kadının iki erkekle oturmasına sinirlenen Emre, Hazal’ın kolundan tutarak ani bir hamle ile çekiyor ve “Gel diyorsam gel” diyor.

ERDEM VE NUR BAŞ BAŞA

Evde Nur’dan hoşlanan ve onunla birlikte bir yola adım atmak isteyen Erdem “Kendini bana hep kapalı tutuyorsun. Benim istediğim tek şey ne biliyor musun? Biz buradan beraber çıkalım.” diyerek niyetini açık açık ifade ediyor. Bakalım Nur bu sözler karşısında ne cevap verecek?

“BÖYLE YAPMA SANA AŞIK OLUYORUM”

Evde baş başa yemek yiyen Adnan ve Mehtap arasında duygusal bir yakınlaşma yaşanıyor. Adnan “Seninle şu an bu evde baş başa yemek yiyebilmek bana sunulabilen en büyük ödül…” derken Mehtap ise “Böyle yapma sana aşık oluyorum.” diyor.

Kısmetse Olur’un 188. bölümünü saat tam 23.45’te izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

KANAL D CANLI İZLE

Kısmetse Olur’un yeni bölümünü Kanal D’nin web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak seyredebilirisiniz.

KISMETSE OLUR 188. BÖLÜM

Son güncelleme: 12:10 - 28.05.2016