Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur Adnan kimdir? Kısmetse Olur Adnan Kızıltaş kaç yaşında?
Kısmetse Olur Adnan kimdir? Kısmetse Olur Adnan Kızıltaş kaç yaşında?
Kısmetse Olur evinin ilk sezonundan beri en dikkat çeken damat adaylarından biri olan Adnan Kızıltaş kimdir? Kısmetse Olur Adnan nereli? İşte Kısmetse Olur izleyicilerinin merak ettiği damat adaylarından biri olan Adnan Kızıltaş hakkında ayrıntılar...
Magazin 21 Ekim 2016 - 14:38

Kanal D ekranlarında her öğlen yayınlanan ve izleyicileri ekrana toplayan Kısmetse Olur bu sezon da ilgiyle takip ediliyor. Kısmetse Olur evinin ilgileri üzerine toplayan damat adaylarından biri olan Kısmetse Olur Adnan kimdir sorusu izleyiciler tarafından merak ediliyor. İşte Adnan Kızıltaş’ın hayat hikayesi…

KISMETSE OLUR ADNAN KİMDİR?

Yarışmada en genç adaylardan biri olan Adnan Kızıltaş 23 yaşında ve başak burcu. Aslen Karslı olan Kısmetse Olur Adnan İstanbul’da yaşamaktadır ve Tercümanlık işi yapmaktadır. Göz rengi koyu kahve olan Adnan Kızıltaş, 86 kilodur ve 1.90 boyundadır.

İLGİLİ HABERMehtap Taşkıran kimdir? Kısmetse Olur Mehtap kaç yaşında?Mehtap Taşkıran kimdir? Kısmetse Olur Mehtap kaç yaşında?