Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Meryem 12. Bölüm Fragmanı yayında! Seni bekleyeceğim Meryem!
Meryem 12. Bölüm Fragmanı yayında! Seni bekleyeceğim Meryem!
Kanal D'nin sevilen dizisi Meryem'in 12. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Oktay'ın öğrendiği gerçekle tüm dengeler altüst oluyor. Berk gizlenen cinayeti Beliz'e anlatıyor. Meryem son bölümde neler olmuştu? Yeni bölümde neler olacak? Meryem 11. bölüm izle. İşte yeni bölüme dair ayrıntılar
Magazin 12 Ekim 2017 - 08:26

Meryem yeni fragmanı yayında. Büyük gerçek ortaya çıkıyor! Yurdal Sargun, cinayetten yargılanacak mı? Beliz, Berk’in babasının katilini duyduğunda şaşkınlığını gizleyemiyor. İşte yeni bölüme dair bilgiler…

meryem-12-ic

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Oktay yaptıklarından dolayı köşeye sıkışıyor; Yurdal Sargun bu durumu kullanmaya hazırlanıyor!
Meryem'in babası Arif'i öldüren Oktay, okların kendisine çevrileceğini düşünür. Yurdal Sargun ile birlikte hareket eden Oktay, yine yardımına ihtiyaç duyar. Derin'in de her şeyi Yurdal'a anlatması, elini iyice güçlendirir. Yurdal Sargun, Oktay'ın güç durumda olmasını kullanma fırsatını eline geçirir.

Savaş ile Meryem ise, Arif'in katilinin peşine düşmüşlerdir. Arif'in yattığı klinikte, kendisini komaya sokanın Oktay olduğunu itiraf ettiği hemşireye ulaşırlar. Hemşirenin elindeki notla her şeyi açığa çıkarmaya adım adım yaklaşan Meryem ile Savaş, Yurdal Sargun ve Oktay'ın oyununun kurbanı olmuşlardı.

meryem-12-3-ic

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Büyük gerçek ortaya çıkıyor! Yurdal Sargun, cinayetten yargılanacak mı? Oktay, büyük bir gerçeği öğrenir. Bu öğrendiği bilgiyle dengeler ne derece değişecek? Berk, gizlenen cinayeti Beliz’e anlatır. Beliz, Berk’in babasının katilini duyduğunda şaşkınlığını gizleyemez. Yurdal Sargun, oğlu Savaş’ında ona cephe almasıyla cinayetten yargılanacak mı?

MERYEM SON BÖLÜM İZLE

MERYEM 12. BÖLÜM FRAGMANI