Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Meryem 9. yeni bölüm fragmanı yayında Meryem ve Savaş yüzleşiyor gerçekler ortaya çıkıyor!
Meryem 9. yeni bölüm fragmanı yayında Meryem ve Savaş yüzleşiyor gerçekler ortaya çıkıyor!
Kanal D'nin sevilen dizisinde bu hafta Oktay, Savaş'ı bir seçim yapmaya zorluyor; Meryem'i büyük bir tehlike bekliyor!Meryem, Derin ve savcı Oktay'ın büyük yüzleşmesinde silah sıkılır. Oktay, oynadığı oyunla Derin'i büyük bir tehlikenin içine atar. Meryem yeni tanıtım çıktı. Meryem dizisinde bu hafta nele oluyor?
Magazin 20 Eylül 2017 - 07:59

Sevilen dizi Meryem’de bu hafta Oktay, oynadığı oyunla Derin’i büyük bir tehlikenin içine atar. Derin, artık çaresizdir ve Oktay’ın ağzından çıkan her şeyi yapmak zorunda kalacaktır. Bu durumu lehine çeviren Oktay, yine güçlü duruma geçmiştir. Meryem ise yaşadığı olaylardan yorulmuş, buna bir son vermek için uzaklaşmaya kararlıdır. Savaş’ın hırsından korkan Meryem, herkesten uzakta olmayı tercih etmek zorunda kalır. Meryem yeni bölüm fragmanı. İşte ayrıntılar..

meryem-9-1-ic

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Meryem 8. Bölümde Oktay'ın oyunlarının son kurbanı Savaş oluyor; bir seçim yapmak zorunda kalıyor!
Savaş'ın planı sonucu bir araya gelen Oktay, Meryem ve Derin arasında büyük yüzleşme gerçekleşir. Meryem, taşıdığı yükün altında ezildiğini ve gerçekleri Savaş'a anlatacağını itiraf eder. Meryem'i durdurabilmek için harekete geçmeye hazırlanan Derin'in sıktığı silah sonucu, Oktay yaralanır.

Oktay, eline geçirdiği kozu sonuna kadar kullanmaya hazırlanır. Derin'in tutuklanma ihtimaline karşı Savaş bir tercih yapmak zorunda kalır. Meryem ile ailesi arasında kalan Savaş, yeni bir sınav verecektir. Meryem, Savaş’ın daha fazla zarar görmemesi için sakladığı gerçeği söylemeye hazırlanır.

MERYEM YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Meryem, Savaş ile yüzleşme fırsatı yakalıyor; gizli gerçekler yavaş yavaş ortaya çıkıyor!
Sevinç ve bebeğinin ölümüyle sonuçlanan kaza en çok Meryem ile Savaş’ı etkilemişti. Savaş, evlenmeyi düşündüğü kadını kaybederken, Meryem işlemediği bir suçu üstlendiği için hapis cezası almıştı. Ayrıca Savaş’ın hedefi haline gelmiş ve hayatı mahvolmuştu. Zaman içinde her ikisi de yaşanan kazadan en çok zararı kendilerinin aldığını fark ederler. Meryem, sevgilisi Oktay’a olan güvenini kaybeder ve artık tüm yaşananlardan yorulduğunu fark eder.

Meryem’in gitmesini ve daha Oktay’ın verdiği zararı engellemek isteyen Savaş, onu korumaya çalışır. İkili arasındaki yüzleşme ise üstü örtülü gerçekleri ortaya çıkarmaya başlar. Meryem, Savaş’ın daha fazla zarar görmemesi için sakladığı gerçeği söylemeye hazırlanır.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

Son güncelleme: 09:33 - 21.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.