Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Murat Dalkılıç bebek planları hakkında konuştu
Murat Dalkılıç bebek planları hakkında konuştu
Sevgililer Günü’nde Mall Of İstanbul’da sahneye çıkan Murat Dalkılıç’tan bebek açıklaması.
Emre ÇEVİK
Magazin 16 Şubat 2016 - 13:54

Çekimleri nedeniyle yanında bulunamayan oyuncu eşi Merve Boluğur’un Sevgililer Günü’nü kutladığını belirten Murat Dalkılıç, “Dün akşam Eser’in (Yenenler) doğum günüydü. Hepsini bir arada çıkardık. Sevgililer Günü diye o günün özel yaşanması gerekmiyor.

Foto: Emre Çevik - Murat Dalkılıç
Birbirini seven iki insan her günü Sevgililer Günü gibi yaşaması gerek. İnsanlar o gün için özellikle hazırlık yapıyor fakat ben biraz daha olayı seneye yaymaları gerektiğini düşünüyorum” diye konuştu. Gazetecilerin “Merve Hanım için bu geceye özel bir şarkı gelir mi?” sorusunu “Keşke gelse” şeklinde yanıt veren Dalkılıç, “Satıyoruz onları yani iyi oluyor” diyerek espri yaptı.

MURAT'A MUTLULUKLAR

Murat Dalkılıç, geçtiğimiz günlerde aşkları gün yüzüne çıkan Aslı Enver ve Murat Boz’a mutluluklar diledi. Dalkılıç, “Mutlular ki bir araya geldiler. Çok mutlu olsunlar. Bize de sevinmek düşer” diye konuştu.

BEBEK KARARI MERVE'NİN

Kariyer planlaması arasında şimdilik bebek olmadığını söyleyen başarılı popçu, “Bu işler kısmet ama şimdilik yoğun işlerimiz var.

Foto: Emre Çevik
Bu konuyu Merve’ye bırakıyorum. Sonuçta 9 ay boyunca karnında taşıyacak olan o. Bütün ceremesini çekecek, uykusuz kalacak. O yüzden bu duruma pek karışmıyorum” dedi.

Son güncelleme: 14:02 - 16.02.2016