Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Naşide Göktürk kanserle olan mücadelesini paylaşıyor
Naşide Göktürk kanserle olan mücadelesini paylaşıyor
Bir süredir kanser mücadelesini sürdüren Naşide Göktürk, sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle son gelişmeleri paylaşıyor.
Magazin 1 Şubat 2016 - 15:06

Naşide Göktürk, sağlık durumu ile ilgili son gelişmeleri facebook üzerinden hayranları ile paylaştı. Bugün İstanbul’a dönen ve hastaneye yatacak olan Göktürk, sayfasına şu notu düştü: “Cevap çok, yazmak zor bazen… Taşınmak, hastane, dinlenmek hepsi bir araya gelince kapağını açamıyorsun laptop’un….

Ancak iyi niyetlerin ve endişenin ne demek olduğunu bilenlerdenim. Kullandığım ilaçlar nedeniyle ellerimdeki titreme işimi zorlaştırıyor. En sevdiğim şeylerden biri puzzle yapmaktır. Neredeyse bu zevkim elimden gitti.

Foto: Sosyal medya

BU DURUMLARI KULLANANLARI ÇOK GÖRDÜM

Bunları yazmak bana sömürü gibi gelir. Yarın (bugün) İstanbul uçağım saat 15:00’te. Hastaneye yatacağım. Kan ve destek takviyesi sonra da kemoterapi alacağım. 22 yıllık şarkıcıyım. Bu durumları kullananları çok gördüm. Tüm bunlardan sonra beyin MR, kemik MR pet çekimi var. Bu kutuların içinde 3 ile 5 saat kalıyorsun. Psikolojik halsizlik, şuur bulanıklığı her şey var… İki gün dinlenip NÜ müzikten çok yakında çıkacak albümün iki şiiri okunacak. Albüme bu halde emek verdik… Herkese iyi geceler dilerim. Allah’a emanet olun. Sağlığınıza dikkat edin.”

Son güncelleme: 15:27 - 02.02.2016