Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nurgül Yeşilçay, partneri Erkan Petekkaya’ya çağrıda bulundu
Nurgül Yeşilçay, partneri Erkan Petekkaya’ya çağrıda bulundu
Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya'yı bildiği şeyleri açıklamaya davet etti.
Magazin 7 Mart 2016 - 13:08

Erkan Petekkaya önceki gün bir gazeteye verdiği röportajda, partneri Nurgül Yeşilçay’ın Paramparça dizisinden ayrılma nedeninin öpüşme krizi olmadığını, çok daha farklı bir neden yüzünden diziden ayrıldığını söylemişti. Bu nedeni açıklarsam yer yerinden oynayacak şeklinde bir yorumda bulunan Erkan Petekkaya’ya Nurgül Yeşilçay’dan yanıt gecikmedi.

Foto: Bülten

PRİM YAPMA PEŞİNDE

Erkan Petekkaya’nın “Diziden ayrılış nedenini açıklarsam yer yerinden oynar” şeklindeki çıkışına yanıt veren Nurgül Yeşilçay’ın “Erkan üzerimden prim yapmayı bıraksın” dediği öğrenildi. Konuyla ilgili yakın çevresine değerlendirmede Yeşilçay’ın “Dizinin reytingleri düştü. Erkan üzerimden prim yapmayı bıraksın” dediği öğrenildi.

“NE VARSA AÇIKLASIN”

Konuyla ilgili yakın çevresine sessizliğini bozan Nurgül Yeşilçay’ın “Dizinin reytingleri düşmeye başladı. Erkan üzerimden prim yapmayı bıraksın. Açıklayacağı ne varsa da açıklasın” diyerek Petekkaya’ya hodri meydan dedi.

Son güncelleme: 14:15 - 07.03.2016