Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şafak Sezer kalp krizi geçirmeden saatler önce…
Şafak Sezer kalp krizi geçirmeden saatler önce…
Şafak Sezer kalp krizi geçirmeden saatler önce verdiği röportajda yaptıklarıyla gazetecileri şaşırttı.
Emre ÇEVİK
Magazin 5 Mayıs 2016 - 14:46

Geride bıraktığımız gün geçirdiği kalp krizi sonrası apar topar hastaneye kaldırılan Şafak Sezer, burada kendisine yapılan acil müdahale sonrası damarlarına takılan stentle birlikte sağlığına kavuşmasının ardından taburcu edildi. Bu krizden sadece saatler önce gazetecilerle buluşan ve sinir krizi tedavisi gördüğü hastaneden taburcu olmasını kutlayan Şafak Sezer, toplantı sırasında yaptığı garip hareketlerle sağlığıyla ilgili son derece kafa karıştırıcı mesajlar verdi. Kalp krizinden saatler önce gazetecilerle buluşan ve Yuşa Tepesi’ndeki türbeye giderek dua eden Sezer, burada fotoğraflarının çekilmesini istemedi. Habercileri yakında bulunan bir kafeye davet eden Şafak Sezer, Ankara’dan gelen yeğeni Didem Sezer’den bahsederek başladı sohbetine. Sezer “Yaşanan kötü günlerin ardından ailemi görmek istedim. Çok yakın dostlarım ailem hepsi bugün yanımda çok şükür. Yeğenimi 6 yıl göremedim” dedikten sonra mikrofonu eline alıp yeğeniyle röportaj yaptı.

Şafak Sezer

DELİRSEM ISIRIRIM

Refleksoloji tedavisinin ardından iki gün kaldığı hastaneden taburcu edilen Sezer, son derece keyifli ve enerjik bir şekilde, sinir krizi geçirdiği ve kendisine atfedilen delilik iddialarını yalanlarken, “İki gündür yanımdaki insanlarla beraberim. Bir soralım bakalım benim deliliğim var mı? Delirsem burada ki herkesi ısırırım” şeklinde konuştu. Yaşadıklarını 12 yılın birikimine bağlayan Sezer geçirdiği krizle ilgili olarak şunları söyledi:

Şafak Sezer

“Gişe yüzünden değil. Ben hergün dizi, film, setler, stüdyolar, tiyatrolar falan aralıksız çalıştım. Et kemikten oluşuyorum sonuçta bazende sinirleniyorum. Bu 12 yıllık birikimdi. Kendime hiç zaman ayıramadım. Yeğenimi görmeyeli 6 yıl olmuş. Yani şimdi bunun farkına vardım. Çok yoruldum ve en önemlisi çocukluk arkadaşımı da kaybettiğim için herşey üst üste geldi. Hastanede de 2 gün tedavi gördüm sakinleştirici aldım ve taburcu oldum.”

NE OLDUYSA BU AÇIKLAMADAN SONRA OLDU

Röportaj sürüyordu ki Şafak Sezer bir anda ayaklandı ve gazetecilerin sorularını duymamazlıktan gelerek, “Böyle röportaj olmaz, ortaya bir kavurma falan söyleyelim böyle aptal aptal oturuyoruz” diyerek mekanın mutfağına geçti. Mutfakta yaklaşık bir saat kalan Şafak Sezer, röportaj mekanına geri dönmedi.

safak-sezer-ic

Sonra yardımcıları gazetecilere bir açıklama yapma gereği duymuş olacak ki “Şafak Bey sizi unuttu eve gitti, daha sonra da arayıp o görüntüleri kullanmayın Şafak Bey kendinde değildi. Yarın eve gelin ev röportajı verelim” şeklinde bir açıklama yaptı. Bu yarım kalan röportajdan saatler sonra da başarılı oyuncu kalp krizi geçirdi.

 

Son güncelleme: 14:58 - 07.05.2016