Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seren, ‘evlenecek’ dedi Ebru yalanladı
Seren, ‘evlenecek’ dedi Ebru yalanladı
Seren Serengil, yakın dostu Ebru Şallı’nın sevgilisi Uğur Akkuş’un boşanmasının ardından nikah masasına oturacağını açıklamıştı.
Magazin 20 Eylül 2017 - 08:04

Fakat Ebru Şallı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Seren Serengil'i yalanladı ve “benim ağzımdan çıkmayan hiçbir söze inanmayın” dedi. Sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Ebru Şallı şunları yazdı: “Hakkımda haberim olmadan, bilgim dışında çıkan asılsız haberlere lütfen itibar etmeyiniz! Benim ağzımdan çıkmayan hiçbir bilgiye itibar etmeyiniz! Bunu söylemek durumundayım çünkü hiç kimse böyle asılsız bilgi kirliliği haketmiyor” bu açıklamanın ardından ikilinin arasının açıldığı konuşuluyor.

UĞUR AKKUŞ HAKKINDA ŞOK AÇIKLAMA

Seren Serengil sunuculuğunu yaptığı programda şöyle konuştu: “Ben hiçbir zaman yalan söylemem. Arkadaşlarımla yaptığım mesajlaşmaları da ortaya dökecek değilim. Bu saatten sonra Ebru'nun yolu açık olsun. Çocukları var kötü olmasını istemem” dedi.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.