Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Shameless’ın Türkiye uyarlaması ile geliyor! Başrollerde Hazal Kaya ve Burak Deniz var
Shameless’ın Türkiye uyarlaması ile geliyor! Başrollerde Hazal Kaya ve Burak Deniz var
Amerika'nın en sevilen dizilerinden Shameless'ın Türkiye uyarlamasının hangi kanalda olacağı belli oldu. Dizinin başrollerinde kimler var? Dizi hangi kanalda olacak? Yayın tarihi belli mi?
Magazin 21 Temmuz 2017 - 11:47

Normal aile formatına uymayan bir Amerikan ailesini konu alan ‘Shameless' dizisinin Türkiye uyarlamasında Hazal Kaya ve Burak Deniz başrollerde oynayacak. Peki dizi hangi kanalda ve ne zaman ekrana gelecek?

Shameless'ın (Utanmazlar) Türkçe uyarlaması FOX'ta yayına hazırlanıyor. Dizide başrolü üstlenen Hazal Kaya ve Burak Deniz, ilk kez bir araya geldi. Med Yapım'ın üstlendiği dizi'nin çekimleri Temmuz ayında başlayacak. Dizi, Eylül ayında izleyiciyle buluşacak.

DİZİLERİ BIRAKIP AŞÇILIK KURSUNA GİTMİŞTİ

Son olarak ‘Maral: En Güzel Hikayem' ile iki yıl önce TV ekranlarında boy gösteren güzel oyuncu Hazal Kaya, iki yıl sonra tekrar ekranlara dönecek. Kaya, son olarak setlere ara vermiş ve aşçılık kursuna giderek sertifika almıştı.

Dünyada büyük bir hayran kitlesine sahip olan Amerikan aile dizisi ‘Shameless'ın (Utanmaz) Türkiye uyarlaması için çalışmalar başladı. Dizinin başrollerinde hangi isimlerin yer alacağı açıklandı. Henüz Türkçe ismi açıklanmayan dizide Hazal Kaya ve Burak Deniz'in başrollerde yer alacağı öğrenildi.

EYLÜLDE EKRANLARDA OLACAK

Fox kanalında yayınlanacak olan dizinin çekimlerine temmuz ayında başlanacak; dizi, eylül ayında seyirciyle buluşacak.

Dizinin orijinal versiyonunda başrollerde William H. Macy, Emmy Rossum, Ethan Cutkosky, Jeremy Allen Whit, Emma Kenney ve Cameron Monaghan yer alıyor.

Yedi sezondur Showtime'da yayınlanan dizi, normal aile formlarına hiç de uymayan Gallagher'ların karmaşık ve heyecanlı hayatını konu alıyor.

Chicago’nun varoş bir semtinde geçen dizi, altı çocuk ve bir babadan oluşan Gallagher ailesinin zaman zaman komik, çoğu zamansa trajikomik hayatlarını anlatıyor.

Evin reisi olan Frank Gallagher (William H. Macy) sahtekar, alkolik ve utanmaz bir babadır. Fiona Gallagher (Emmy Rossum) ise kardeşlerin en büyüğü, fedakâr, bir o kadar da belayı üstüne çeken karakterdir. Dizide ailenin ve her bireyin kendi içinde yaşadığı maceralar ele alınıyor. Dizide cinsellik, eşcinsellik, alkol, uyuşturucu ve benzeri konular yer buluyor.

Sekizinci sezonuyla ekranlardaki yerini almaya hazırlanan Shameless'ın yayın tarihi henüz açıklanmadı.

Son güncelleme: 13:01 - 21.07.2017