Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor pazara düştü
Survivor pazara düştü
Başarılı yarışma popülerliğini sürdürmeye devam ediyor.
Erdinç YAPAN
Magazin 29 Şubat 2016 - 13:24

Firmaların yaptığı ölçümler dışında sokaktaki reytingin nabzını ölçmek adına belki de en doğru adım semt pazarına inip tezgahlarda satılan ürünlere bakmaktır. Özellikle popüler dizilerin başrolündeki kadın oyuncuların kıyafetleri pazar tezgahlarında satılmaya başladığı zaman o dizinin reyting listelerinde ve sosyal medyada çok iyi bir yerde olduğu sonucuna ulaşabiliriz.

Foto: Ekran görüntüsü - Yılmaz Morgül
Survivor 2016 da ilk bölümünde aldığı başarılı reyting ve sonrasında hakkında yapılan haberlerle kendisinden söz ettirmeye devam ediyor. Programın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı bile son beş yılın en iyi Survivor başlangıcı adıyla duyurduğu Survivor 2016 özellikle Yılmaz Morgül’lü yarışmacı kadrosuyla beğeni topluyor. Bu beğeninin yansıması da kendisini semt pazarında göstermiş. Pazar esnafı tropikal bir meyve olan ‘Hindistan Cevizi’nin satışında Survivor’dan böyle faydalanmış.