Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tuğba Özay Survivor’daki rakiplerine gönderme yaptı
Tuğba Özay Survivor’daki rakiplerine gönderme yaptı
Tuğba Özay’dan Survivor’daki rakiplerine gözdağı gibi paylaşım.
Magazin 30 Ocak 2016 - 11:28

Acun Ilıcalı'nın reyting rekortmeni yarışması Survivor'un 2016 yarışmacı kadrosu geride bıraktığımız günlerde belli oldu. Şubat ayının ilk haftalarında seyirciyle buluşacak olan yarışmanın ünlüler kadrosundaki isimlerinden biri de Tuğba Özay.

Eski manken Özay, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla adeta yeni sezonda karşısına çıkmaya hazırlanan rakiplerine gözdağı verdi. Paylaştığı fotoğraflarla olduğu kadar kaleme aldığı metinle de ‘Ben tabiatın kızıyım' diyen Tuğba Özay'ın yarışmada nasıl bir performans sergileyeceğini ise zaman gösterecek.

Foto: Bülten

İşte Tuğba Özay'ın o paylaşımı: “Ben tabiatın kızıyım, tabiatla içselleştiğim her an özümü bulurum. Kendimi keşfederim, yeteneklerimi, heyecanlarımı, dünyanın sonsuz güzelliklerini … Bazen oturup dakikalarca karıncaların yaşamını seyre dalarım bazen bir yılanı elime alır anı yakalarım. Yılandan korkmam yalandan korktuğum kadar. İnsanoğlu gibi değildir tabiattaki hiçbir canlı. En tehlikeli yaratıktır insan! Bir yalanıyla her yeri eder talan. Egolarına, hırslarına, zaaflarına, korkularına yenik düşer insan… Ama tabiat öyle değildir, sana zarar vermez, direnci, inancı öğretir.

Foto: Sosyal medya

Gözlerini kapayıp da içine çektiğin oksijen seni başka dünyalara yolculuğa çıkarır. Suyun sesini dinlemek, yağmurlarda yüzünü yıkamak, çiçekleri koklamak, dağların tepesinde bağırmak doyasıya, bir ağaca tırmanmak, ırmaklarda yürümek, bir köpekle dost olmak iyi gelir insana. İnsan olana, insanca yaklaşana… Arınmak istiyorsan tabiat ile buluş, o sana mucizevi sırlarını aktaracak. Özünü keşfedeceksin, yeter ki iste.”

Son güncelleme: 15:34 - 02.02.2016