Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin İzmir Marşı ile geri dönüyor! Vatanım Sensin yeni sezon fragmanı yayınlandı! Yeni sezon ne zaman başlayacak?
Vatanım Sensin İzmir Marşı ile geri dönüyor! Vatanım Sensin yeni sezon fragmanı yayınlandı! Yeni sezon ne zaman başlayacak?
Yeni Sezonu heyecanla beklenen Vatanım Sensin ekranlar İzmir Marşı ile geri dönüyor. Hilal'in tutuklandığı fragmanın gelmesi ile yeni sezon başlangıç tarihine de kısa bir süre kaldığını anlıyoruz. Peki Vatanım Sensin yeni sezon ne zaman başlayacak? Yeni sezonda neler olacak? İşte merakla beklenen Vatanım Sensin 2. sezon fragmanı ve tüm detaylar...
Magazin 12 Ekim 2017 - 21:49

Yeni sezondan ilk fragman geldi ve Vatanım Sensin için geri sayım başladı. Vatanım Sensin yeni sezonu dizinin takipçileri tarafından heyecanla bekleniyor. İzmir Marşı ile ekranlara dönecek olan Kanal D’nin sevilen sizisi Vatanım Sensin 2. sezonun ilk ipuçları geldi. Başrollerini Bergüzar Korel ile Halit Ergenç’in paylaştığı dizinin kadrosuna yeni isimler katıldı. Vatanım Sensin'in ne zaman yayınlanacağı merak edilmeye devam ederken, dizi hakkında gelişmeler de gelmeye devam ediyor. Heyecanla beklenen fragmanı haberimizden izleyebilirsiniz. Yeni sezonda Yunan Ordusu’na karşı verilen mücadelede yeni bir dönemece giriliyor. Merakla beklenen fragman ve yeni sezon hakkında tüm detaylar…

VATANIM SENSİN'İN YENİ SEZONU NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Vatanım Sensin'in yeni fragmanı da görücüye  çıktı fakat yeni sezon başlangıç tarihi belli olmadı.

Vatanım Sensin'in yeni sezonun başlayacağı tarih olarak sosyal medyada ekim ayının üçüncü tarihi ifade ediliyor. Vatanım Sensin geçtiğimiz sene perşembe günleri yayınlanıyordu, aynı yayın gününde yayınlanırsa ve ekimin üçüncü haftasında başlarsa, Vatanım Sensin'in yeni sezonun 19 Ekim tarihinde başlaması bekleniyor.

vatanim-sensin-yeni-sezon-ne-zaman

VATANIM SENSİN YENİ SEZON FRAGMANI

Vatanım Sensin Yeni Sezon Fragmanı yayında! Savaşın şiddeti giderek artıyor; Yunan Ordusu’na karşı verilen mücadelede yeni bir dönemece giriliyor!

 

Geçtiğimiz sezon yayın hayatına başlayıp, büyük beğeni toplayan Vatanım Sensin yeni sezon fragmanıyla heyecanın giderek artacağının sinyallerini verdi. Cevdet’in küçük kızı Hilal’in tutuklandığı fragmanda, Türk halkının çektiği eziyetler ekrana geldi. Cevdet ve ailesinin İzmir’de verdiği amansız mücadele devam edecek mi? Yunan Ordusu’nun Anadolu’yu işgal emelleri son bulacak mı?

VATANIM SENSİN SEZON FİNALİ (31. BÖLÜM) NELER YAŞANDI?

Vasili'yi suçüstü yakalatan Cevdet, taarruzu kısa bir süreliğine geciktirmeyi başarır. Cevdet, zayiat olmadan zafer kazanılmayacağını söyler ve büyük bir karar verir. Yunan olduğunu öğrenen Ali Kemal, derin bir uçurumun kıyısında dolanır. Biri yıllarca oğlundan, diğeri ise kocasından ayrı düşmüş ve nihayetinde İzmir'i terk etmek zorunda kalan iki acılı kadın; Veronika ve Azize… Bir yol ayrımında sevdiklerine kavuşmayı bekler. İkisi de umduğundan başka bir şeyle karşılaşacaktır bu dönemeçte.

VATANIM SENSİN'DE YENİ YÜZ

Bergüzar Korel ile Halit Ergenç’in başrolünü oynadığı dizinin bu sezon ekibine katılacak yeni oyuncular da merak konusuydu.
Ezel’de Tuncel Kurtiz’in gençliğini canlandıran ve aynı zamanda oyunculuk sektörünün en sevilen isimlerinden biri olan Ufuk Bayraktar’ın dizinin yeni oyuncusu olduğu ortaya çıktı.
Bayraktar bugün okuma provalarına katıldı. Vatanım Sensin bu sezon yeni senaristi Uygar Şirin’le ekran yolculuğuna devam edecek.

vatanim-sensin-oyuncu

Vatanım Sensin dizisinde canlandırdığı Leon karakteriyle büyük beğeni toplayan Boran Kuzum'a hayranlarından unutulmayacak bir doğum günü hediyesi geldi. Ayrıca Vatanım Sensin’in ekim ayı gelmesine rağmen yeni sezon yeni bölümü için tarih verilmemesi izleyicileri üzdü. Vatanım Sensin’in yeni sezonun için çekimlere başlanıldığı söyleniyor.