Reklamsız Sözcü

Yıldız Tilbe attığı tweetlerden pişman olmuş

Linet, reklamı kaldırılan Yıldız Tilbe'ye destek verdi.
Emre ÇEVİK
08:4513 Şubat 2016
Yıldız Tilbe attığı tweetlerden pişman olmuş
Linet, reklamı kaldırılan Yıldız Tilbe'ye destek verdi.

Yıldız Tilbe'nin ‘Çare Yıldız Tilbe' reklamının Musevi cemaati tarafından kaldırılması üzerine zor zamanlar geçiren Yıldız Tilbe'ye en büyük desteği Musevi meslektaşı Linet verdi.

Foto: Emre Çevik - Linet
Geçtiğimiz yıl, ‘Allah, Hitler’den razı olsun bunlara az bile yapmış ne kadar haklıymış adamcağız ve bu Yahudilerin sonunu gene Müslümanlar getirecek. Allah'ın izniyle az kaldı az.” Yazısı unutulmayan Yıldız Tilbe zor günler geçiriyor. Bu açıklamanın ardından yaptığı reklam filmi Musevi kesimi nedeniyle yayından ve internetten kaldırılan Yıldız Tilbe'yi teselli eden şarkıcı Linet oldu.

HEPİMİZİN YILDIZI O

Önceki akşam Arnavutköy'de buluştuğu Yıldız Tilbe ile dertleşen İsrail asıllı şarkıcı Linet daha sonra nişanlısıyla St Regis Hotel çıkışında görüntülendi.

Foto: Emre Çevik

Linet nişanlısı Fransız Laurent Zalmonovic ile mutluluk pozu vererek Yıldız Tilbe hakkında, ‘Zamanında talihsiz bir tweet atmış. Ama gönlü, kalbi insanlık için atan bir kız, öyle olduğunu biliyorum. Ve pişman gerçekten olanlardan' dedi.

Foto: Emre Çevik

Mayıs ayında Fransa'da Legon şatosu kış bahçesinde Laurent Zalmonovic ile evlenecek olan Linet, ‘Yıldız hepimizin Yıldızı. Ve ayrıca sözlerinden özür diledi, pişman' dedi.

Son güncelleme: 08:4913.02.2016
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet Whatsapp