Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fendi 2017 İlkbahar- Yaz Milano Moda Haftası
Fendi 2017 İlkbahar- Yaz Milano Moda Haftası
Gigi Hadid, defilede büyüledi.
Moda 25 Eylül 2016 - 09:47

Dünyaca ünlü markaların yeni koleksiyonlarını tanıttığı Milano Moda Haftası’nda Gigi Hadid güzelliği ile büyüledi. Fendi’nin İlkbajar-Yaz 2017 defilesinde yer alan 19 yaşındaki genç model, podyuma kardeşi Bella Hadid ile çıktı. Gigi, transparan elbisesiyle göz alıcı güzelliğini bir kez daha sergilemiş oldu.

gigi1

Karl Lagerfeld, bu kez Fendi'nin Marie Antoinette'in dolabından esinlenerek pastel renkleri çizgiler ve çiçeklerde buluşturtuğu yeni sezon koleksiyonunun defilsinde Bella ve Gigi Hadid, Taylor Hill gibi podyum dünyasının ünlü isimleri yer aldı.

bella

Koleksiyonda çizgi deseninin yanı sıra Fransız tarzı çiçek desenleri öne çıkarken, bu sene sokaklara taşan pijama trendini de koleksiyonda görmek mümkün.

gigihadid

Ağırlıklı olarak dökümlü ve şalvar tipli pantolonların yer aldığı koleksiyonda sıksık tül kumaşlar kullanılarak masalsı bir hava katılırken, simli ruj detaylarıyla ise dramatik bir etki yaratmış.

gigi hadid

Özellikle Gigi Hadid’in taşıdığı floral desenli, transparan elbisesi altına giydiği çorap şeklindeki botları da önümüzdeki sezon görmeye devam edeceğimizin sinyallerini veriyor.

Son güncelleme: 09:50 - 25.09.2016
Etiketler